Ruhi Koçak Haberleri

Ruhi Koçak haber, Ruhi Koçak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhi Koçak - 04.08.2021
Vali Su, 'Tarsus OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı'na Başkanlık Etti
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen toplantılara; Tarsus Kaymakam Vekili Muhittin Pamuk, Mersin Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ayhan Terban, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.
Ruhi Koçak - 15.06.2021
Tarsus'ta Güner Akkaya Kütüphanesi'nin açılışı yapıldı
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, kütüphanenin açılışına Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Ruhi Koçak - 04.06.2021
AK Parti Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Tarsus TSO'yu ziyaret etti
Ziyarette, TSO Başkanı ve Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ruhi Koçak, Milletvekili Taşkın'a kent ekonomisiyle ilgili bilgi verdi.
Ruhi Koçak - 08.04.2021
Mersin Valisi Ali İhsan Su, Tarsus'ta yapımı devam eden meslek lisesi inşaatını inceledi
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak da Tarsus'a mesleki okul kazandırmaktan gurur duyduklarını ifade etti.
Ruhi Koçak - 31.03.2021
Mersin Agropark'ın alt yapı çalışmalarına başlandı
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Agropark Başkan Vekili Ruhi Koçak, tarım ve teknolojinin aynı çatı altında buluşacağı teknoparkın alt yapı çalışmalarına başlandığını belirtti.
Ruhi Koçak - 11.03.2021
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer Tarsus OSB'yi ziyaret etti
Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Ruhi Koçak ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu üyesi Murat Kaya tarafından karşılanan Seçer ziyarette yaptığı açıklamada Tarsus OSB projesini çok önemsediklerini belirtti.
Ruhi Koçak - 25.02.2021
Mersin Agropark yönetimi Tarsus'ta toplandı
Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır'ın yönetiminde Agropark'ın kurulacağı Alifakı Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya şirketin kurucu ortağı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'nın Başkanı Ruhi Koçak da katıldı.
Ruhi Koçak - 02.02.2021
Tarsus OSB Başkan Vekili Koçak: "OSB bize can damarı olacak"
Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ruhi Koçak, ilçede yapımı süren OSB'nin 15 bin kişiye istihdam sağlayacağını bildirdi.
Ruhi Koçak - 23.01.2021
Son dakika haber! Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden Bakan Elvan'a ziyaret
Kurumdan yapılan açıklamaya göre, Mersin'deki sivil toplum kuruluşlarının ve meslek örgütlerinin temsilcilerinin de katıldığı ziyarette Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, Elvan'a yeni görevinde başarılar diledi.
Ruhi Koçak - 18.01.2021
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasından öğrencilere tablet desteği
TSO'dan yapılan açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere tabletler, TSO Başkanı Ruhi Koçak, yönetim kurulu üyesi Kubilay Hıdıroğlu tarafından, Çamlıyayla Kaymakamı Ferhat Altay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bakkal'a teslim edildi.
Ruhi Koçak - 12.01.2021
Tarsus'ta öğrencilere tablet desteği
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında temin edilen 55 tablet bilgisayar, Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak ve Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya tarafından öğrencilere dağıtılmak üzere yetkililere teslim edildi.
Ruhi Koçak - 31.12.2020
Tarsus TSO Başkanı Ruhi Koçak: "2021 yılından beklentimiz yüksek"
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak, zor bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, 2021'den beklentilerinin yüksek olduğunu kaydetti.
Ruhi Koçak - 26.12.2020
Tarsus OSB müteşebbis heyeti toplantısı yapıldı
Toplantıda, Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ruhi Koçak ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.
Ruhi Koçak - 26.10.2020
MHP Mersin Milletvekili Şimşek'in Tarsus'daki incelemeleri
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. Şimşek, Tarsus Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak'tan devam eden projelerle ilgili bilgi aldı.
Ruhi Koçak - 29.09.2020
Tarsus'un fındık lahmacunu ve kebabı tescil belgesi aldı
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak, yazılı açıklamasında, ilçenin tarihi dokusu ve inanç turizminin yanı sıra gastronomiyle de öne çıktığını belirtti.
Ruhi Koçak - 10.09.2020
Tarsus İlçe Komutanı Binbaşı Marım'a ziyaret
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ruhi Koçak ve yönetim kurulu üyeleri, Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Binbaşı İnanç Marım'ı ziyaret etti.
Ruhi Koçak - 27.08.2020
TSO Başkanı Ruhi Koçak'a ziyaret
Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı ve Mersin Narenciye ve Diğer Tarım Ürünleri Kooperatifler Birliği Başkanı Ömer Özcan, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ruhi Koçak'ı ziyaret etti.
Ruhi Koçak - 30.06.2020
TOSB ile MTOSB arasında "Kardeş OSB" protokolü imzalandı
TOSB Başkanı Ruhi Koçak da bölgelerinde altyapı ve yol çalışmalarının hızla devam ettiğini aktardı.
Ruhi Koçak - 17.06.2020
MESİAD'dan TSO'ya ziyaret
Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ruhi Koçak'ı ziyaret etti.
Ruhi Koçak - 15.06.2020
Tarsus Hinterlandı Arkeolojik Yüzey Araştırmaları Projesi yeniden başladı
Açıklamada ayrıca Kaplan başkanlığındaki ekibin, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak'ı ziyaret ederek, yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiği ifade edildi.
Ruhi Koçak - 12.06.2020
Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde tesis ve yol çalışmaları başlıyor
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) tesis ve yol çalışmalarına başlanacağını bildirdi.
Ruhi Koçak - 29.04.2020
Tarsus'ta "Nefes Kredisi" tanıtım toplantısı yapıldı
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, düzenlenen toplantıda, bu süreçte KOBİ'lerin yanında olduklarını belirtti.
Ruhi Koçak - 09.04.2020
Mersin'de 2 bin aileye 40 ton sebze ve meyve dağıtılıyor
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, yaptığı açıklamada, amaçlarının vatandaşların moral ve motivasyonunu yüksek tutmak olduğunu belirterek, bu günlerde dayanışmanın önemli olduğunu kaydetti.
Ruhi Koçak - 12.03.2020
TSO Başkanı Koçak'a ziyaret
Mersin İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Onur Tarım ve yönetim kurulu üyeleri, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ruhi Koçak'ı ziyaret etti.
Ruhi Koçak - 26.02.2020
Tarsus OSB'de 15 bin kişiye istihdam hedefi
Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ruhi Koçak, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nin tamamlandığında 15 bin kişiye istihdam sağlayacağını bildirdi.
Ruhi Koçak - 29.01.2020
TOBB, Tarsus ilçesine yeni bir lise kazandıracak
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, "81 ile 81 Okul" projesi kapsamında yapılan mesleki ve teknik okullardan birinin de ilçeye kurulacağını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ruhi Koçak Haberleri | Ruhi Koçak Kimdir - Haberler - Ruhi Koçak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhi Koçak kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarsus OSB'de 15 bin kişinin istihdam edilmesi bekleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 03:24:35. #1.14#

title