Ruha İyi Gelen Tatları Burada Keşfedin

Ruha İyi Gelen Tatları Burada Keşfedin

İntema Yaşam Akademi'nin biletlerine Biletix'ten ya da İntema Yaşam mağazasından ulaşılabiliyor

Ruha İyi Gelen Tatları Burada Keşfedin

İntema Yaşam'ın son teknoloji ürünleriyle tasarlanan mutfaklarında düzenlenen birbirinden keyifli yemek workshopları "İntema Yaşam Akademi"de gerçekleşiyor. Deneyimli ve uzman şeflerle birlikte yerel ve global yemek kültürüyle ruha iyi gelen, yenilikle beslenen ve besleyen Akademi mutfağında yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Yeni lezzetlerle buluşacağınız workshoplarda doğal tatlar incelikle işleniyor; mevsiminde sebze ve meyvelerle hazırlanan çok özel menülerde farklı ve besleyici lezzetler keşfediliyor. 2 kişilik istasyonlarda toplamda 12 kişi olarak gerçekleşen İntema Yaşam Akademi workshopları sonunda bu deneyimin mutlulukla hatırlanması için katılım sertifikası veriliyor.

DÜNYANIN LEZZETİNİ PAYLAŞMAK: TACO

İncecik tortillaların arasında birbirinden nefis lezzetler İntema Yaşam Akademi'nin workshopunda buluşuyor. Tortilla hamuru yoğurup Güney Amerika'nın nefis tacolarını heyecanla hazırlamak isteyenler Akademi mutfağında 27 Nisan Cuma günü saat 19.00 - 22.00 saatleri arasında bir araya geliyor. Meksika'nın dünyaya olan lezzeti kırmızı soğan turşusu ve ekşi krema ile Levrek Ceviche Taco, ananas salsa ile soya soslu Çıtır Tavuk Taco, guacamole sos ile tatlı ekşi soslu Steak Taco ile deneyimlenmeyi bekliyor.

LEZZETİN EN TATLISI: İTALYAN TARİFLERİ

Tüm dünyaya lezzetiyle nam salan İtalyan tatlıları, İntema Yaşam Akademi mutfağında can buluyor. Dünyaca ünlü mutfaklardan biri olan İtalyan mutfağının zengin tatlılarını sevdiklerinize sunmanız için 30 Nisan Pazartesi saat 19.00 - 22.00 arasında "Lezzetin En Tatlısı: İtalyan Tarifleri" workshopunda, Karamelli Panna Cotta, Tiramisu ve Torta Caprese meraklılarını bekliyor. Bu lezzetlerle tanışmak ve hafif tatlılar yemek istiyorsanız, tercihinizi bu workshoptan yana kullanabilirsiniz.

İntema Yaşam Akademi'nin atölye programına ve biletlerine Biletix'ten ya da İntema Yaşam mağazasından ulaşılabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler