Refik Polat Haberleri

Refik Polat haber, Refik Polat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Refik Polat - 14.04.2021
KBÜ ile Azerbaycan Devlet Petrol ve Sanayi Üniversitesi arasında iş birliği
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile Azerbaycan Devlet Petrol ve Sanayi Üniversitesi Rektörü Prof.
Refik Polat - 13.04.2021
Karabük Üniversitesi Endonezya'daki 32 üniversiteyle iş birliği protokolü imzaladı
Çevrimiçi gerçekleştirilen imza törenine KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Endonezya'da bulunan 32 üniversitenin rektörleri ve Endonezya'daki yüksek öğretim kurumlarını bir çatı altında toplayan meslek örgütü ADRI Başkanı Dr.
Refik Polat - 09.04.2021
Karabük Üniversitesinde "2. Kazakistanlı İlahiyat Öğrencileri Sempozyumu" düzenlendi
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da Türkiye'nin Kazakistan ile kardeş ülke olduğunu dile getirdi.
Refik Polat - 05.04.2021
KBÜ'de TEKNOFEST heyecanı başladı
TEKNOFEST 2021 Teknoloji Yarışmalarında Karabük Üniversitesini (KBÜ) temsil edecek öğrenci toplulukları, takımları ve proje yürütücülerinin, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Rektör Prof. Dr. Refik Polat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr.
Refik Polat - 22.03.2021
Gabon Büyükelçisi Avouma, Karabük Üniversitesi Rektörü Polat'ı ziyaret etti
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı ziyaret eden Avouma, Karabük'e hem Gabonlu öğrencileri hem de ilgilerini çeken KBÜ'yü görmek için geldiklerini ifade etti.
Refik Polat - 17.03.2021
Son dakika haber! 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yılı
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106.
Refik Polat - 12.03.2021
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Refik Polat - 11.03.2021
Son dakika haber! Çad'ın Ankara Büyükelçisi Guet, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Polat'ı ziyaret etti Açıklaması
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı ziyaret eden Guet, yaptığı konuşmada, Türkiye'deki üniversitelerde öğrenim gören yaklaşık 1400 Çadlı öğrenciden 918'inin KBÜ'de olduğunu anımsattı.
Refik Polat - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Refik Polat - 04.03.2021
Karabük'te sanal ortamda uluslararası demir çelik fuarı düzenlenecek
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da fuar kapsamında 1-3 Nisan'da "5.
Refik Polat - 02.03.2021
Son Dakika | Karabük'ten kısa kısa
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ise "Üniversitemizin 1-3 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlediği "Uluslararası Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrolü (EKÖK) Sempozyumu ve yine aynı tarihlerde 5.
Refik Polat - 27.02.2021
Tanzanyalı öğrencilerden Rektör Polat'a ziyaret
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, üniversiteye kabul edilen Tanzanyalı öğrencilerle bir araya geldi.
Refik Polat - 27.02.2021
KBÜ'den 2 yeni uluslararası proje
"Başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz" Açıklamada görüşlerine yer verilen KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, KBÜ'nün koordinatör olarak yürüteceği ve ortak olarak yer aldığı projelerin kabul edilmesinden dolayı projeleri hazırlayan öğretim üyelerini tebrik ederek, şunları kaydetti: "Erasmus+Yükseköğretim Programı 2020 yılı Ana Eylem KA226 Dijital Eğitime Hazırlık İçin Ortaklıklar kapsamında kabul edilen 8 AB projesi arasında Karabük Üniversitesinin projesinin yer alması başarımızı ortaya koyuyor.
Refik Polat - 19.02.2021
Rektör Polat'tan Zanzibar ziyareti
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ın akademik iş birliği görüşmeleri kapsamında Zanzibar'a ziyaret gerçekleştirdiği bildirildi.
Refik Polat - 12.02.2021
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'tan ziyaret
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, İstanbul Medipol Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ömer Ceran'ı ziyaret etti.
Refik Polat - 30.01.2021
Karabük Üniversitesinde, unutulan geleneksel oyunlar heykellerle canlandırılıyor
"Yabancı öğrenciler de Türk kültürünü öğreniyor" KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, AA muhabirine, 10 bini yabancı 55 bine yakın öğrencileri olduğunu söyledi.
Refik Polat - 18.01.2021
KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mikrobiyoloji Viroloji Laboratuvarı yenileniyor
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve beraberindeki heyet, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mikrobiyoloji Viroloji Laboratuvarı'nda incelemelerde bulundu.
Refik Polat - 15.01.2021
Karabük'te kısa kısa
Ulaştırma Çalışanları Memur Sendikası Genel Merkezi ve genel merkeze bağlı tüm şubelerde ve temsilciliklerde sendika üyelerinin tümü için meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etme, bilgi ve becerilerini artırmalarına yönelik lisansüstü eğitim alma ihtiyaçlarına cevap verilmesi amacıyla düzenlenen protokol, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve Ulaştırma Çalışanları Memur Sendikası Genel Başkanı Kenan Çalışkan tarafından imzalandı.
Refik Polat - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Bostancı, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Refik Polat - 15.12.2020
Senegalli akademisyenler Karabük'te
Rektör Prof. Codou Gueye Mar, İletişim Koordinatörü Prof. Roger Marcelin Faye, Araştırma Koordinatörü Prof. Tahir Diop, Maden, Jeoloji ve Çevre Yüksekokulu Müdürü Prof. Mababa Diagne'nin bulunduğu heyet, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'a makamında ziyarette bulundu.
Refik Polat - 03.12.2020
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Tüm engellilerin engelliler gününü en içten duygularla kutladığını bildiren Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Milletimizin ali hedeflerine büyük bir azim ve kararlılıkla koşuyor olmanın gururunu hep birlikte yaşadığımız büyük ve güçlü Türkiye'mizde eğitimden sağlığa, evde bakımdan istihdam ayrıcalığına kadar engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırmaya yönelik atılan büyük adımlar semeresini vermiş olup, evlatlarımızın dünyanın her yerinde gösterdikleri üstün başarıları ile adeta azim ve gayret destanları yazarak bayrağımızı gururla dalgalandırıyor olmaları bizler için en büyük onur kaynağıdır." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Refik Polat - 27.11.2020
Son dakika haber... Gençlik ve Spor Bakan yardımcıları Aksu ve Baydaş Karabük'te
Açıklamada, Bakan yardımcılarının KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'dan üniversite hakkında bilgiler aldığı, kampüs alanında inşaatı devam eden Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) binasında incelemelerde bulunduği ifade edildi.
Refik Polat - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Okul ortamlarının havasını teneffüs etmek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmek, geleceğe yapılan yatırımları yerinde görmek ve sonucunda öğrencilerin gözlerindeki o parıltının sıcaklığını hissedebilmenin kendileri için daima hayat, umut ve motivasyon kaynağı olduğunu belirten Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bu vesile ile başta Karabük eğitim ailemiz nezdinde geleceğimizin mimarları, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ediyor, sağlık, huzur ve mutluluklar dilerken başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehrimizin onur abidelerinden şehit Aybüke öğretmenimizin nezdinde tüm şehit öğretmenlerimiz ile ebediyete irtihal eden öğretmenlerimizi minnet ve rahmetle yad ediyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Refik Polat - 20.11.2020
Senegalli öğrencilerin tercihi Karabük Üniversitesi oldu
Beraberindeki heyetle KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı makamında ziyaret eden Sow, burada yaptığı konuşmada, ülkesinden Karabük'te öğrenim görmek isteyen çok sayıda öğrencinin olduğunu söyledi.
Refik Polat - 18.11.2020
HAVELSAN ile KBÜ arasında iş birliği protokolü imzalandı
Üniversiteden yapılan açıklamada, HAVELSAN Genel Müdürü Mehmet Akif Nacar ve KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ın imzaladığı protokol ile KBÜ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden 3.
Refik Polat - 18.11.2020
Rektör Polat'tan ÖSYM Başkanı Aygün'e ziyaret
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ü makamında ziyaret etti.
Refik Polat - 12.11.2020
Karabük'ten kısa kısa
Protokoller KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mustafa Çalış tarafından imza altına alındı.
Refik Polat - 10.11.2020
Sudan'ın Ankara Büyükelçisi Mustafa'dan KBÜ'ye ziyaret
Sudan'ın Ankara Büyükelçisi Adil İbrahim Mustafa, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı makamında ziyaret etti.
Refik Polat - 05.11.2020
Karabük'ten kısa kısa
Hasan Denli Kültür Evi'nde gerçekleştirilen toplantıya KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, rektör yardımcıları ve senato üyeleri katıldı.
Refik Polat - 28.10.2020
Karabük protokolünden Mevlit Kandili mesajı
Gürel, mesajında şunları kaydetti: "Milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlit Kandili mübarek olsun, Yüce Rabb'im dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin. İnsanlarımız arasında sevgi, birlik ve beraberlik bağlarının daha da güçlenmesini temenni ediyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da Mevlit Kandili dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Refik Polat - 24.10.2020
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Senegal'i ziyaret etti
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, ikili iş birliği görüşmeleri kapsamında Senegal'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Refik Polat - 16.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uluslararası öğrenci sayısı vurgusu
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Refik Polat Haberleri | Refik Polat Kimdir - Haberler - Refik Polat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Refik Polat kimdir, hayatı ve biyografisi. KBÜ ile Azerbaycan Devlet Petrol ve Sanayi Üniversitesi arasında iş birliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 23:55:43. #1.15#

title