Recep Yavuz Haberleri

Recep Yavuz haber, Recep Yavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Yavuz - 12.03.2021
"Turizmin başkenti" Antalya, bu sezonda da Rusların tatil adresi olacak
Bu sene Rusya'dan yoğun turist beklediklerini aktaran Balcı, şunları söyledi: "Antalya, Ruslar için artık yabancı bir yer değil. Çoğu Rus, tatil için sürekli Antalya'ya geliyor. İnsanlar güvendiği, sevdiği yerde tatil yapmak istiyor. Antalya da misafirperver, her konuda açık, turistleri seven bir destinasyon. Avrupa ülkelerinde çok fazla kural var. Antalya sanki Ruslar için hazırlanmış bir destinasyon gibi hem kaliteli, sağlıklı hem ekonomik tatil imkanı sunuyor. Bu yıl Rusya'dan gelecek tatilcilerin önceki yıllara göre daha yüksek rakamlarda olmasını bekliyoruz. Rusya'dan rezervasyonlar güzel gidiyordu. Putin'in açıklamasından sonra daha yoğun rezervasyon olacak." Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz da AB ülkelerinin belirledikleri dışında başka aşıyla gelenlerin kabul etmeyebileceğini, bu nedenle sadece Antalya'ya değil, Türkiye geneline gelen Rus turist sayısının artabileceğini söyledi.
Recep Yavuz - 31.01.2021
Salgın, turist istatistiklerinde ezber bozdurdu
Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığının 2020 turizm verilerine göre geçen yıl ülkeye 15 milyon 964 bin turistin geldiğini ve 12 milyar 100 milyon dolarlık da gelir sağlandığını hatırlattı.
Recep Yavuz - 19.01.2021
Turizm sektörü sezon başlamadan aşılanmak istiyor
"Turizm çalışanlarını da aşılatırsak sezona daha güçlü gireriz" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz da aşının öneminin her geçen gün arttığını söyledi.
Recep Yavuz - 15.01.2021
"Turizmin başkenti" Antalya, 175 ülkeden misafir ağırladı
"Dünyada bunu başarabilen başka bir ülke yok" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, AA muhabirine, 2020'nin salgın döneminde hazırlık ve test yılı olduğunu söyledi.
Recep Yavuz - 24.12.2020
Borçların ertelenmesi turizmcilere "ilaç" gibi geldi
"Sektöre oksijen maskesi gibi gelecek" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, söz konusu tesislerden temmuz ile aralık aylarında tahsil edilecek gelirlerin bir yıl süreyle ertelenmesinin sektör için değerli olduğunu vurguladı.
Recep Yavuz - 14.12.2020
Kovid-19 aşısıyla ilgili gelişmeler turizmcileri umutlandırdı
"Turizm treninin hızı aşıya endeksli" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz da aşı gelişmelerinin turizm sektörünce yakından takip edildiğini söyledi.
Recep Yavuz - 14.12.2020
Son dakika haberi! GÜNDEM / 14 Aralık 2020
(İzmir/15.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 aşısı turizmcileri gelecek sezon için umutlandırdı Salgın nedeniyle kötü bir yıl geçiren turizmciler, Kovid-19 aşısının geliştirilmesiyle gelecek sezon yeniden çok sayıda misafir ağırlayabileceklerini ümit ediyor Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ülkay Atmaca: "Özellikle aşıyla ilgili gelişmeler, gelecek sezon için umutlarımızı yeşertiyor. Aşı konusundaki her olumlu haber, sektöre olumlu yönde yansıyor" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz: "Turizm treninin hızlanması ya da yavaşlaması tamamen aşıyla ilgili gelişmelere endeksli" TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin: "Aşının bulunması ve giderek kullanımının yaygınlaşması rezervasyonları da olumlu yönde etkiliyor" (Hatice Özdemir Tosun/Antalya) 2- Türksat 5A'nın ömrü 30 yıl olacak, Türkiye'nin yörünge hakları güvenceye alınacak Airbus Uzay Sistemleri Başkanı Jean Marc Nasr, AA'ya konuştu: -"Türksat 5A uydusunun yörüngedeki ömrü 30 yıl olacak.
Recep Yavuz - 26.11.2020
"Turizmin başkenti", Ruslar için yine tatilin vazgeçilmez adresi oldu
Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, AA muhabirine, geçen yıl tarihin en iyi sezonunu geçiren kentin, salgın döneminde önemli bir kayıp verdiğini ancak dünya genelindeki turizm hareketliliği içinde en önemli destinasyonlardan biri olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Yavuz Haberleri | Recep Yavuz Kimdir - Haberler - Recep Yavuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Yavuz kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi! Rusya kararının kaybı en az 1 milyon turist.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 02:02:04. #1.15#

title