RECEP ÖZEL HABERLERİ

Recep Özel haber, Recep Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Özel

Recep Özel

Doğum Yeri Isparta / Türkiye
Doğum Tarihi 7.1.1969

Recep Özel Kimdir ?

Recep Özel, 7 Ocak 1969, Isparta doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Serbest Avukatlık, Hukuki Araştırmalar Derneği Isparta Temsilciliği, Isparta Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Ak Parti 27. dönem Isparta 2. sıra milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Özel - 25.11.2020
Son dakika! Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (5)
-Varlık barışı çağırısı Vatandaşlara, 17 Kasım'da çıkan yasada yer alan "varlık barışı"ndan yararlanma çağrısında bulunan Erdoğan, şunları kaydetti: "Varlık barışı ile amacımız, yurt dışında bulunan yerli ve yabancı varlıkları ülkemize çekmek, yurt içindeki kayıt dışı varlıkları da sisteme dahil etmektir. Bu uygulamadan yararlananların para, döviz, altın, menkul kıymet ve diğer tüm sermaye araçları yurt dışından ülkemize getirildiğinde veya yurt içinde sisteme kayıt ettirildiğinde her türlü vergiden ve takipten muaf olacaktır. Türkiye, 2008 yılından beri çeşitli defalar çıkardığımız varlık barışı uygulamaları ile yüzlerce milyar liralık kayıtlı kaynağa kavuşmuştur ve bunun herhangi bir takibi söz konusu değildir, olmayacaktır, bunu da size açıkça ifade ediyorum. İnşallah, 30 Haziran 2021'e kadar sürecek bu uygulamayla, çok daha büyük rakamları kayıt altına alarak, ekonomimize kazandıracağız. Yurt dışındaki ve yurt içindeki tüm vatandaşlarımızı bu imkanı değerlendirmeye, ellerindeki parayı, dövizi, altını ve diğer sermaye araçlarını varlık barışı yoluyla sisteme dahil etmeye çağırıyorum." "Ön sözünü ben yazayım" AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel'in oğlu 18 yaşındaki Abdullah Kayra Özel, "Ülkem" adını taşıyan basıma hazır kitabını, grup toplantısına gelişinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a göstererek bir süre sohbet etti.
Recep Özel - 23.11.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor"
Kongreye katılanlar Kongreye AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in yanı sıra AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Isparta milletvekilleri Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, MHP Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, ilçe, belde belediye başkanları, delegeler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve partililer katıldı.
Recep Özel - 23.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta ve gül hasadına ilişkin yaptığı gündem dışı konuşmada, bazı siyasilerin sırf "ilgileniyoruz" demek adına gül bahçelerine gittiğini belirtti.
Recep Özel - 04.06.2020
TBMM Genel Kurulunda milletvekilliklerin düşürülmesi tartışması
AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, TBMM Başkanvekili Bilgiç'in tutumu lehine yaptığı konuşmasında, Meclis'in bir yargı kararınının gereğini yerine getirdiğini, Bilgiç'in tutumunun yerinde olduğunu belirtti.
Recep Özel - 04.06.2020
Üç milletvekilinin vekilliklerinin düşürülmesi TBMM'de gerginlik yarattı
"Anayasaya aykırı bir durum yok" CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş'a cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, usule ilişkin tartışmanın özünün iyi anlaşılması gerektiğini ifade etti. Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şu anda konuştuğumuz usule ilişkin tartışmanın özünü iyi anlamak gerekiyor. Konu, anayasa çerçevesinde yargının kesinleşen bir kararının uygulanmasıdır. İç hukuk yolları tüketilmiştir. Dereceli yargılamada ilk derece istinaf ve yüksek yargı kararını vermiştir. Bu çerçevede bir yargı kararının anayasa ve içtüzük kuralları çerçevesinde Meclis Başkanlığı yapması gereken bir görevi yapmalı mı, yapmamalı mı? Meclis Başkanlığına gelen bir tezkere var. Meclis Başkanlığının anayasa ve içtüzük kuralları çerçevesinde bu hususta bir tercih hakkı yok. Şu anda Meclis Başkanlığı böylesi bir tezkereyle ilgili eğer iddia edilen usule ilişkin tartışmayı açsa veya bu tezkerenin okunmasını engellese, anayasa ve içtüzük kurallarına aykırı hareket etmiş olur." AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel de Meclis Başkanlığının sadece usule dayalı bir işlem yaptığına dikkati çekerek, "Gündemde olan bütün dokunulmazlık dosyaları mahkemelere gönderilmiş.
Recep Özel - 09.03.2020
Bakan Pakdemirli, Isparta'da sektör temsilcileriyle buluştu: (2)
"Tohumun yüzde 96'sı yerli" Tohumun da yine spekülasyon yapılan konulardan bir başkası olduğunu hatırlatan Pakdemirli, şu bilgileri verdi: "Tarladaki tohum yerlilik oranımız yüzde 96. AK Parti döneminde tohum üretimimiz 8 misli artmış durumda. 900 tohum firmasının 860'ı yüzde 100 yerli, aşağı yukarı kalan 40'ının da yarısı yerli-yabancı diğer yarısı da yabancıdır. Yerli tohum anlamında Türkiye çok büyük merhale kat etti. Milli savunma sanayisi kadar bu işi önemsiyorum. Yerli sebze ile ilgili eksikliklerimiz vardı, sebze tohumlarımızla ilgili de TUBİTAK'la bir projemiz var. Elektrikli traktör prototipi de geliştirdik. 45 dakikalık şarjla 7 saatten fazla çalışabiliyor. Performansı normal motorlu traktörlerin çok daha üzerinde. Orta boy traktörlerle kabaca aynı fiyat veya yüzde 10-20 daha pahalı olacak. Ancak 250 liralık mazot harcayan 20 liralık şarjla işini halledecek. Bunun Türkiye'deki üretime çok büyük katkısı olacağına inanıyorum." Toplantıya TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel de katıldı.
Recep Özel - 09.03.2020
Bakan Pakdemirli'ye Isparta'da fahri doktora (2)
'TARIMDA SAMAN İTHAL EDİYORUZ DİYENLER OLAYI ÇARPITIYOR' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Isparta programı kapsamında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya katıldı. Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı AK Partili Şükrü Başdeğirmen, bakanlık personeli ile sektör temsilcilerini katıldığı toplantıda katılımcılara tarımsal üretim, hayvancılık ve ormancılıkla ilgili sunum yapan Bakan Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin son 17 yılda tarım ve hayvancılıkta gözle görülür mesafe kat ettiğini belirtti.
Recep Özel - 04.03.2020
AK Parti'den, CHP'li Özkoç'a tepki
AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, TBMM'de yaşanan yumruklu kavganın ardından yaptığı açıklamada, "Engin Özkoç, Cumhurbaşkanımıza yaptığı bu hakaretin yüzde 1'ini neden katil Esed'e yapmamaktadır.
Recep Özel - 04.03.2020
AK Parti'den, CHP'li Özkoç'a tepki
AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, TBMM'de yaşanan yumruklu kavganın ardından yaptığı açıklamada, "Engin Özkoç, Cumhurbaşkanımıza yaptığı bu hakaretin yüzde 1'ini neden katil Esed'e yapmamaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Özel Haberleri | Recep Özel Kimdir - Haberler - Recep Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Miryokefalon Zaferi'nin 845. yıl dönümü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:42:28. #1.16#

title