Real Madrid'den Kaka İçin Milan'a Müthiş Teklif

İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) Sıkıntılı Günler Yaşayan Real Madrid'in Ac Milan'ın Brezilyalı Yıldızı Kaka'yı Transfer Etmek İçin İtalyan Kulübüne Yeni Bir Teklifte Bulunduğu İddia Edildi.

Real Madrid'den Kaka İçin Milan'a Müthiş Teklif

İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) sıkıntılı günler yaşayan Real Madrid'in AC Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka'yı transfer etmek için İtalyan kulübüne yeni bir teklifte bulunduğu iddia edildi.

İspanya'da yayın yapan AS Gazetesi'nde yer alan haberde, Real Madrid'in geçtiğimiz sezon ısrarla transfer etmek istediği Kaka için İtalyan ekibi AC Milan'a yeni bir öneride bulunmaya hazır olduğu ifade edildi. Gazete, Real Madrid'in Milan'a Kaka'ya karşılık Robinho, Mahamadou Diarra ve Fabio Cannavaro'yu vermeye hazır olduğunu savundu. İspanyol gazetesi, Real Madrid ve Milan'lı yetkililerin geçtiğimiz ay gerçekleşen Ronaldo transferi sırasında da bu konuyu görüştüklerini ve Ronaldinho'yu önümüzdeki sezon kadrosuna katmak isteyen Milan'ın da bu transfere sıcak baktığını belirtti. AS Gazetesi ayrıca, üst üste dört sezondur kupa kazanamayan Real Madrid'in yeniden yapılanma çerçevesinde önümüzdeki sezon Kaka ve Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu kadrosuna katmak istediğini de bildirdi.

2003 yılından beri AC Milan forması giyen 24 yaşındaki Kaka için İtalyan ekibinin yaklaşık 60 milyon euro istediği ifade ediliyor.

(ERS-ERS-HO-S)