Rafet El Roman, Öpüşürken Yakalandığı İsimle Konsere Çıktı

Rafet El Roman, Öpüşürken Yakalandığı İsimle Konsere Çıktı

Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Rafet El Roman, geçen yaz dudak dudağa yakalandığı Derya Ürkmez ile birlikte 14 Şubat konseri verdi. Eski eşi Tuğba Altntop konseri izleyenler arasındaydı.

Rafet El Roman, önceki akşam ilginç bir konsere imza attı. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz yaz samimi görüntüler verdiği kendisinden 27 yaş küçük Derya Ürkmez 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne aldı. Konseri, sanatçının kızları ve eski eşi Tuğba Altıntop da izledi.

EVLİLİK SİNYALİ VERMİŞTİ

Tuğba Altıntop, yeniden evleneceği konuşulan Rafet El Roman'la ilgili "Sürpriz nikah olur mu?" sorusuna ise "Söz konusu değil ama hayat sürprizlere gebe. Teklif olursa buradasınız. Şahit olursunuz" yanıtı vermişti. Bu sözlerin ardından Rafet El Roman sahneye, geçtiğimiz yaz Bodrum'da dudak dudağa yakalandığı genç şarkıcı Derya Ürkmez ile birlikte çıktı.

"ÇAPKINLIĞIN ROMANINI YAZMAKTA KARARLI"

Rafet El Roman, önceki akşam da akılları karıştırmayı sürdürdü. Bir yandan Tuğba Altıntop'la yeniden sık sık görüşmeye başlayan ünlü şarkıcının, eski eşinin olduğu bir konserde Ürkmez'le aynı sahneyi paylaşması ise "Rafet, çapkınlığın romanını yazmakta kararlı" esprileri yaptırdı.

HABERLERİ YALANLAMIŞTI

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz ay Bodrum'da kendisinden 27 yaş küçük Ürkmez'le çekilen bu kareleri için "Photoshop" diyerek magazin muhabirlerini suçlamıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.