Pucca'nın hapis cezasına ilk tepki eşinden geldi: Beni öldürmeleri lazım!

Pucca'nın hapis cezasına ilk tepki eşinden geldi: Beni öldürmeleri lazım!

Uyuşturucuya özendirmekten 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Pucca lakaplı sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz'ün eşi, mahkeme kararına sert tepki gösterdi. Eş Serhat Osman Karagöz, tepkisini sosyal medya hesabından, ''Sen teslim olmadan önce beni öldürmeleri lazım'' diye yazdı.

Pucca adıyla tanınan ve sosyal medyada binlerce takipçisi yazar Pınar Karagöz, Pablo Escobar ile ilgili attığı bir tweet nedeniyle uyuşturucuya özendirdiği öne sürülerek 5 yıl 10 ay hapis ve para cezasına çarptırıldı. Bu kararın ardından sosyal medya hesabından ağlayarak "Ben size ne yaptım" diyerek karara isyan eden Pucca'ya ilk destek eşi Serhat Osman Karagöz'den geldi.

"YOK YOK AKLINIZI KAYBETMEDİNİZ"

Oyuncu Serhat Osman Karagöz, sosyal medya hesabından eşi Pınar Karagöz'e verilen cezaya tepkisini şu sözleriyle dile getirdi: ''Narcos dizisini izleyip, üstüne escobar ile attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası üstüne para cezası aldı Pucca... Yok yok aklınızı kaybetmediniz ben de ilk önce öyle düşündüm.

"GÜNAH BE GÜNAH"

"Ne yazacağımı bile bilmiyorum şu an. Sadece günah be günah, 2 yaşında çocuğumuz var! Ben ilerde Batı'ya ne diyeceğim, 'annen muhalif olduğu için, 12 tane dava açıldı hakkında, aralarından tek suçlu bulunduğu tweet, Escobar'a yazdığı oldu."

"BENİ ÖLDÜRMELERİ LAZIM"

"7 sene hapis cezası aldı' bu kız tecavüzcü olsaydı, hayvanlara zarar veren bir adi olsaydı, hırsız olsaydı alkışlanarak çıkardı o mahkemeden. Pınar neye inanıyorsan o şahidim olsun senin teslim olmandan önce beni öldürmeleri lazım. Eminim, bir yolu vardır, yoksa bile ben varım! Bazen ortadan ikiye bölünsün istiyorum dünya bunun temyizi var olmazsa böleriz dünyayı ortadan ikiye ..."

YORUMLAR (54)

 • TİM0135:
  Bu kerim yuvarlağı çocuğun zincirleme cinsel istismarından ne zaman içeri atılacak!!! Hala da embesiller konserlerini tam dolduruyor!
 • ALP:
  kardeşim madem karını seviyordun koruyordun biraz dikkat edicek yazdığı şeylere sen kim oluyorsunda kafa tutuyorsun hem suçlu hem güçlü konuyu çarpıtma
 • TWEET ÖNEMLİ İDDALAR:
  Nasıl bi içeriği var o önemli tabi kimse bunu konuşmuyorda muhalifmiş yaw boş beyinli misiniz arkadaş seçim bitmiş hayla muhalif iktidarcı cart curt bırakıp şu laf gevezeliği arkadaş yapsın herkes istediğini muhalif diye attılar oldu canım kim ne yapıyorsa yazılı bi şekilde kanunda var karşılığını görsün herkes bi yol tutturmuş ne kadar çok siyaset delisi bi toplumusuz . Gerçekten bi özendirme söz konusuysa kanunda özendirmenin kaç yıldan kaç yıla olduğu yazar allah kurtarsın .
 • EBRUU:
  Cezayı çok ağır buldum. Kamu vicdanını yaralar. Ama herkez haddinidw bilecek. Bebeğinin fotolarını çekip paylaşıp birde siyaset yapmayacaksın.heleki uyuşturucu ile yapmayacaksın.
 • DELİ OĞLAN...:
  İYİ YAAAAA. . . NE GÜZEL!!! FENOMEN OLDUM DİYE HER HALTI YİYEBİLECEĞİNİ Mİ SANIYORSUN, UKALA!!! SOSYAL MEDYANIN NİMETLERİNDEN FAYDALANIRKEN SINIRLARINI BİLMEZSEN SANA HUKUK HATIRLATIR. . . ESCOBAR NE LAAAAA. . . . DÜNYANIN EN BÜYÜK MAFYALARINDAN. . . NE İŞİN OLUR SENİN. . . !!!?? SEN TÜM SOSYAL MEDYAYA ÖRNEK OLACAN. . . BÜYÜĞÜ VAR KÜÇÜĞÜ VAR. . . ÇOLUĞU VAR ÇOCUĞU VAR. . . KURALSIZ MISIN SEN? ADAM GİBİ GÜZEL ÖRNEK OLSANA???
 • 7 SENECİK :):
  bu hafta aldığım en harika haber. . . inanılmaz keyifliyim şu an. . . :)
 • BUZUL:
  o nekadar kötü seyler yapıp yayınlıyor veya söylüyorsa sende çocuklarına böyle şeyleri izlettigin ve izin verdiğin için bi okadar suçlusun suç hiç bir zaman tek taraflı olmaz
 • VATAN:
  Karım uyusturucuya özendiriyor diyecek değilya hemen suçu devletimize at yüzsüz herif konuyu nasılda çarpıtıyor
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.