Haberler

Vekiller Yöresel Tatları TBMM'ye Taşıdı

Vekiller yöresel tatları TBMM'ye taşıdı Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan cezerye ikram etti Milletvekili yanlarında getirdikleri yöresel tadlardan ikram ettilerANKARA - Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekili kayıtları devam ediyor.

Vekiller yöresel tatları TBMM'ye taşıdı

Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan cezerye ikram etti

Milletvekili yanlarında getirdikleri yöresel tadlardan ikram ettiler

ANKARA - Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekili kayıtları devam ediyor. Kayıt için TBMM'ye gelen vekiller beraberlerinde bölgelerinin lezzetlerini de getirerek ikramda bulunuyor. Kayıtların yapıldığı TBMM Şeref Holü, bir birinden renkli görüntülere sahne oluyor.

Milletvekili kayıtları TBMM Şeref Holü'nde devam ediyor. AK Parti Hatay milletvekilleri kayıtlarını yaptırdılar.

AK Parti Hatay milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, istişare halinde, yürüyen projeler hakkında çalışacaklarını belirterek, milli iradenin kullanıldığını ifade etti.

AK Parti Hatay milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay'da altı yaşındaki Ufuk Tutar'ın kaybolmasıyla ilgili olarak, "Henüz haber çıkmadı. Biz sabır diliyoruz. Umutlu bir haber bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan kaydını yaptırdıktan sonra cezerye ikram etti.

İYİ Parti Gaziantep milletvekili Hüseyin Filiz kaydını yaptı ve gazetecilere baklava dağıttı.

MHP Adana milletvekili Muharrem Varlı karpuz ve şalgam ikram etti.

AK Parti Hatay milletvekilleri kayıt yaptırdı ve Hatay kömbe kurabiyesi ve kabak tatlısı ikram ettiler.

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri salep ve fıstık ikram etti.

MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı elma ve armut ikram etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Milletvekili Politika Güncel Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Bakmadan Geçme

Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title