Haberi Paylaş

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'dan canlı yayında elektrik itirafı: Kaçak kullanıyoruz

Politika Haberleri

Komünist Partili Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu katıldığı programda 300 bin lira olan elektrik faturasının 2 milyon lira geldiğini ve ödemediklerini, bazı yerlerde de kaçak açmaya çalıştıklarını söyledi. Maçoğlu moderatörün, "Ödemiyorsunuz, kaçak kullanıyorsunuz" sözlerine ise, "Evet" diye yanıt verdi.

Tunceli'nin Türkiye Komünist Partili Belediye Başkanı Mehmet Fatih Maçoğlu, Halk TV yayınına katılarak merak edilen sorulara yanıt verdi. Maçoğlu, elektrik kullanımı konusunda ise ilginç bir çıkışta bulundu.

Yaptığı konuşmada 300 bin lira gelen elektrik faturasının 2 milyon lira gelmesinden şikayet ederek faturaları ödemediklerini ifade etti. Maçoğlu, çözüm olarak kaçak elektrik kullandıklarını söyledi.

Maçoğlu sözlerinin devamında, "Şu an 9-10 yer kesildi. Bazı yerlerde bunu yapabiliyorsunuz. Ama mesela park-bahçelerde, ortak kullanım alanlarında kesiyorlar. Biz müdahale ediyoruz. Kaçak açıyoruz. Bu defa da merkezden kesiyorlar" dedi.

Moderatörün, "Ödemiyorsunuz, kaçak kullanıyorsunuz" sözlerine ise, "Evet" diye yanıt veren Maçoğlu'nun o görüntüleri sosyal medya da izleyenleri şok etti.

Haberler.com / Yavuz Selvi - Politika

Fatih Mehmet Maçoğlu Tunceli Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (27)

Mete HAN:

Biz ödüyoruz.Çünkü sahipsiziz.Biz ödemesek anında keserler.İcra gönderirler.Adaletin a'sı yok memlekette!

Cevap Yaz7151Yayından Kaldır
Güray Dilli :

Fatura ödemeyin diye bir adet mi vardı

Cevap Yaz484Yayından Kaldır
Güray Dilli :

En kısa zamanda rüzgar, güneş vb enerji kaynaklarına yönelerek kendi elektriğimizi üreteceğiz demeliydi. Kaçak kullanım itirafı yanlış olmuş

13Yayından Kaldır
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title