Haberler

Muhsin Yazıcıoğlu anısına lokum dağıtıldı

Güncelleme:

- Muhsin Yazıcıoğlu anısına lokum dağıtıldı Büyük Birlik Partisi Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından Muhsin Yazıcıoğlu anısına, Cuma namazı sonrası lokum ve şeker dağıtıldı.

- Muhsin Yazıcıoğlu anısına lokum dağıtıldı

ZONGULDAK - Büyük Birlik Partisi Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından Muhsin Yazıcıoğlu anısına, Cuma namazı sonrası lokum ve şeker dağıtıldı.

BBP Kurucu Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. yılında anılıyor. BBP Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, İsmailağa Camii önünde Cuma namazı sonrası vatandaşlara lokum ve şeker ikramında bulundu.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Uysal, yaptığı konuşmada Yazıcıoğlu'nu andı. Uysal açıklamasında, "Rahmetli Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu 12. sene-i devriyesini rahmetle, minnetle, saygıyla anmak için burada buluyoruz. Allah kabul etsin. Hem misafirlerimize hem Kdz. Ereğlili hemşerilerime teşekkür ediyorum." İfadelerini kullandı.

"Bu ülkenin önemli liderlere ihtiyacı var"

BBP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik de yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Her yıl olduğu gibi biz bu etkinliği Hatip Camiinde yemekli olarak yapıyorduk. Bu sene kısmet burasıymış. Bu pandemi döneminde böyle münasip gördük. Şekerle, lokumla ve dualarla Muhsin Başkanımızın yol arkadaşlarını yad ettik. İnşallah Cenab-ı Allah milletimize böyle bir acı yaşatmasın. Önemli liderlere, önemli insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Ülkemiz şuan pandemi ve ekonomi açıdan zor günler yaşıyor. İnşallah Cenab-ı Allah, şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu gibi yiğit bir lider daha ülkemize milletimize bağışlar.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Büyük Birlik Partisi Muhsin Yazıcıoğlu Hisarcık Ereğli Politika Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title