Yüz ifadesine dikkat! Cumhurbaşkanı Erdoğan, kürsüde rejiye sinirlendi: Belge belge - Haberler
Haberi Paylaş

Yüz ifadesine dikkat! Cumhurbaşkanı Erdoğan, kürsüde rejiye sinirlendi: Belge belge

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Politika
 - Güncelleme:

Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir ara kürsüde sinirlerine hakim olamadı. "Belge, belge" diyerek rejiye seslenen Erdoğan, önceden belirlediği görüntülerin ekrana yansıtılmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki Adnan Menderes Kongre Merkezi'nde 27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı vesilesiyle düzenlenen "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında konuştu.

MENDERES'İ ANDI

27 Mayıs darbesiyle birlikte idam edilen Menderes, Polatkan ve Zorlu'yu anan Erdoğan, "27 Mayıs'tan beri Yassıada demokrasi kılıcı gibi milli iradenin tepesinde sallanmaya devam etti. Eser ve hizmet üreten siyasetçiler kimi zaman vesayetin, kimi zaman emperyalizmin sözcülüğünü yapan medya aracılığıyla tehdit edildi. Merhum Menderes'in idam sehpasındaki içimizi kanatan fotoğrafı siyasetçilere ayar vermek için sürekli gündemde tutuldu." dedi.

BELGELERİN YANSITILMASINI İSTEDİ

Konuşmasının bir bölümünde ekranda belgelerin belirmesini bekleyen Erdoğan, bu noktada rejiye seslendi. "Belge, belge" diyerek ekrana istediği görüntülerin yansıtılmasını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine kaldığı yerden devam etti.

Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Bakkal Bb:

artık eskiyi anlatarak konuşma yapmasından sıkıldım ARTIK GÜVENDE VERMİYOR

Bulent :

NATO ve IMF Menderes'in sayesinde üyesi olduk

Hek Tor:

Ülkede göç etmeyen sinir mütehassısları kaldı mı yav?

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title