Haberler

Konyaaltı Belediye Başkanı Arbedeyi Eleştirdi

Güncelleme:

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Aksu Belediye Meclisi toplantısında yaşanan arbedeyi doğru bulmadığını belirterek, barışçıl siyasetin önemine vurgu yaptı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Aksu Belediye Meclisi toplantısında yaşanan arbedeyi doğru bulmadığını belirterek, "Umarız o özlediğimiz barışçıl siyaset günlerini bir an önce yaşarız. Biz yaşayamasak da hiç olmazsa çocuklarımıza barışçıl bir ortam miras bırakırız" dedi.

Konyaaltı Belediye Meclisi'nin ağustos ayı toplantısı, Başkan Esen yönetiminde yapıldı. Gündem dışı konuşmalarda Başkan Esen, Aksu Belediye Meclisi toplantısında meydana gelen arbedeyi eleştirdi. Başkan Esen, siyasetin bu noktaya gelmemesi gerektiğini belirterek, şunları söyledi:

"Aksu'da gerçekleşen olaylar gerçekten bizi de üzdü. Konyaaltı Belediye Meclisi olarak dört farklı partinin meclis üyeleriyle bir araya geliyoruz. Kararların çoğunu oy birliği ile alıyoruz. Umarız o özlediğimiz barışçıl siyaset, herkesin birbirine anlayış gösterdiği, herkesin göründüğü gibi olduğu günleri bir an önce yaşarız. Biz yaşayamasak da hiç olmazsa çocuklarımıza barışçıl bir ortamı miras bırakırız."

Toplantıda, Zübeyde Hanım Kız Öğrenci Yurdu'nun depozito ücretinin düşürülmesine oy birliğiyle karar verildi.

Kaynak: ANKA / Politika

Semih Esen Konyaaltı Politika Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

İzmir ve Kütahya'yı sağanak vurdu! Evler ve sokaklar su altında kaldı

İzmir ve Kütahya'yı sağanak vurdu! Evler ve sokaklar su altında kaldı

Bakmadan Geçme

15 Temmuz'da kuyumcular açık mı? Şehit Bahadır Rıdvan Talay kimdir? Şehidimizin memleketi neresi, babası kim, nerede görev yapıyordu? Seda Selek Halk TV'den ayrıldı mı? Seda Selek neden yok, kanal mı değişirdi, hangi kanala geçti? Cenk Tosun Fenerbahçe'ye mi gitti? China Suarez kimdir? Icardi - China Suarez sevgili mi? 12-13 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 13-14 Temmuz hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 12 Temmuz Cuma İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? Hava Muhalefeti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hava Muhalefeti filmi ne zaman, nerede çekildi? Canlı yayında kafasına sıkan adam öldü mü, yaşıyor mu? (VİDEO) Ankara'da kafasına sıkan yayıncı ne oldu, öldü mü? Üçlü Tehlike filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Üçlü Tehlike filmi ne zaman, nerede çekildi? Katil Avcısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Katil Avcısı filmi ne zaman, nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak?
Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title