Haberler

İstanbul'da ilk sırada AK Partili belediye başkanı var

Abone Ol

SONAR Araştırma şirketi İstanbul'da ilçe belediye başkanlarının başarı oranlarına yönelik yaptığı bir anket paylaştı.

SONAR Araştırma şirketi İstanbul'da ilçe belediye başkanlarının başarı oranlarına yönelik yaptığı bir anket paylaştı. Yapılan ankette İstanbul'da AK Partili Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ilk sırada yer alıyor.

Başarı oranı yüzde 67.1'le en yüksek olan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ı, 66,3 ile CHP'li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yüzde 65,6 ile AK Partili Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin takip ediyor.

Başarının sırrı halkla iç içe olmak

Ankette birinci sırada yer alan Çekmeköy ilçesinin kurucu belediye başkanı olan Ahmet Poyraz, 12 yıllık görev süresi boyunca ilçede gezmedik sokak bırakmadı. Başkan Poyraz, ilçenin alt yapı ve üst yapı yatırımlarını titizlikle tamamlarken sosyal projeleri ile de ön plana çıktı. Mesaisinin büyük bir bölümünü halkla iç içe geçiren Başkan Poyraz yaptığı çalışmalarla vatandaşlardan tam not alıyor. Başkan Poyraz ayrıca sık sık ilçe esnafını ziyaret ederek kendilerinin soru talep ve isteklerini dinleyerek çözüm odaklı fikir alışverişinde bulunuyor. Başkan Poyraz Hoşgeldin Bebek projesi kapsamında, bebek sahibi olan Çekmeköylü vatandaşları ziyaret ediyor. İncepınar ailesini ziyarete bulunan ve o anları sosyal medya hesabında paylaşan Başkan Poyraz, "Hoş Geldin Bebek projemiz kapsamında İncepınar ailesinin yeni ferdi Ebrar bebeği ziyaretteyiz. Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin inşallah" ifadelerinde bulundu.

Ankete göre sıralamanın devamı şöyle; 4'üncü sırada yüzde 64,2 ile AK Partili Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, 5'inci sırada yüzde 63,5 ile AK Partili Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 6'ncı sırada yüzde 61,4 ile AK Partili Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 7'nci sırada yüzde 60,6 ile AK Partili Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, 8'inci sırada yüzde 59,2 ile CHP'li Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, 9'uncu sırada yüzde 58 ile CHP'li Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 10'uncu sırada yüzde 57 ile CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Poyraz İstanbul Bebek Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
title