Haberler

HDP Batman Milletvekili Adayı Ali Atalan, Gurbetçilerle Buluştu

Güncelleme:

HDP Batman Milletvekili adayı olan Ali Atalan, Almanya'nın Hannover kentinde gurbetçilerle bir araya geldi.

Atalan, gurbetçilerle bir araya geldi

Almanya'nın Hannover kentinde HDP'nin milletvekili adaylarının katıldığı bir gece düzenlendi.

HDP ile Dayanışma Koordinasyonu tarafından düzenlenen etkinliğe, 4 bini aşkın kişi katıldı. Etkinlikte Urfa Milletvekili adayı Osman Baydemir, Batman milletvekili adayı Ali Atalan katıldı.

Düzenlenen etkinlikte söz alan HDP Batman Milletvekili Adayı Atalan, "Demokrasi ve özgürlük mücadelesinde canlarını hiç çekinmeden veren binlerce isimsiz kahramanın bıraktığı miras üzerinde mücadele ettiğimizin farkındayım. Bu mücadelenin gereğini layıkıyla yerine getireceğiz" dedi.

HDP'nin bu süreçte önemli ve her toplumsal kesimin savunması gereken bir mevzi olduğuna dikkat çeken Atalan, şöyle devam etti; "HDP Türkiye'de demokratikleşmenin tek garantisidir. AKP diktatörlüğüne, CHP'nin statükoculuğuna ve MHP ırkçılığına karşı kardeşliği ve eşitliği pratikleştirecek bir Yeni Yaşam projesidir. Bu yeni yaşam projesine tüm toplumsal katmanların güç vermesi gerekir."

Kaynak: Temsilci / Politika

Ali Atalan Hannover Almanya Batman Yerel Politika Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title