Haberler

Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1 dakikalık videosunu "Ya sabır" notuyla paylaştı

Abone Ol

Eski AK Parti'li Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili bir video yayınladı. Ergin, Erdoğan'ın farklı tarihlerde sarf ettiği "Vatandaşlarımızdan sabretmelerini bekliyorum" sözlerinin bir araya getirildiği klibi "Yaaaaa sabııır. Sabır taşı çatladı." ifadeleriyle paylaştı.

2009-2011 ve 2011-2013 yılları arasında AK Parti'den Adalet Bakanlığı yapan Sadullah Ergin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"SABIR" SÖZLERİNİ HEDEF ALDI

Eski yol arkadaşı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştiren Ergin'in paylaştığı videoda Erdoğan'ın 2018-2022 yılları arasında farklı tarihlerde ekonomiye ilişkin vatandaşlara seslendiği ve "Milletimizden biraz daha sabır, metanet bekliyoruz" dediği ifadelerine yer verildi.

Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1 dakikalık videosunu 'Ya sabır' notuyla paylaştı

"SABIR TAŞI ÇATLADI"

Şu anda DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı olan Ergin, paylaşımına ayrıca "Yaaaaa sabııır. Sabır taşı çatladı." ifadelerini ekledi. Söz konusu video kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Sadullah Ergin Politika Güncel Haberler

1000

Yorumlar (9)

ismail bey :

Masanın dört ayağından, üçünü kesipte, birini bırakırsan, oda gözüne batar...

Yanıtla33
corci:

bunların samimiyetlerine gram inanmıyorum, zamanında el pençe divan duruyordunuz yanında , şimdi ne oldu aga?

Yanıtla48
gizdya Gizmedya:

neden hep gariban sabrediyor birazda siz sabretin be kardeşim

Yanıtla1392
Doğuş:

İşin kötüsü son sabırlar bir öncekini arattırıyor

Yanıtla980
Basin:

brütüsler sıraya girmişler kendi dönem yaptıkları yanlışları erdoğana yıkıp temizlendik sanıyorlar.

Yanıtla141252
Timuçin:

Türkiyede ekonomik tusinaminin ilk etkileri 2019 da inşaat sektörü ile kendını gösterdi . 2023 e girecegiz ve hala sabır isteniyorsa o sabır yeterınce gösterildi diye düşünüyorum.

Yanıtla51101
seyfullah aydın:

bu kadar insan bunların içlerinden ayrıldı acaba yanlarındayken yanlışlarını görmedilermi yanlışlarına niye sesiz kaldılar niye cesurca o meclis kürsüsünden haykırmadılar bunların yüzüne bu yapılanlar yalnış gidilen yol değil diye bunu engelleyen neden ne idi

Yanıtla10113
Zamanla Akıllanan Adam:

muharrem ince'ye bir sor istersen.

312
virtueslife:

Dinazorlar nasıl yok oldu biliyormusunuz.Bütün etciller otculları yedi.Geriye kalan etcillerde birbirini yedi.Son kalan dinazorda açlıktan geberip öldü..

Yanıtla1036
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title