Ekrem İmamoğlu: Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah'ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı - Haberler
Haberi Paylaş

Ekrem İmamoğlu: Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah'ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı

Haberler.com - Erdem Aksoy - Politika
 - Güncelleme:

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Örgütü'nün meclis üyeleri buluşmasında dikkat çeken bir konuşma yaptı. Parti içi gruplaşma iddialarına değinen İmamoğlu, "Parti içinde veya dışında uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah'ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı. İstanbul seçimlerindeki başarımızın arkasında birlik ve beraberlik vardı" ifadesini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ( İbb ) Ekrem İmamoğlu, "Parti içinde veya dışında uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah'ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı" dedi.

Cumhuriyet gazetesinden Sena Tufan'ın haberine göre, CHP İstanbul İl Örgütü'nün meclis üyeleri buluşması dün gerçekleşti.

"İSTANBUL SEÇİMLERİNDEKİ BAŞARIMIZIN ARKASINDA BİRLİK VE BERABERLİK VARDI"

Burada konuşan İmamoğlu parti içi gruplaşma iddialarına değinerek "Parti içinde veya dışında uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah'ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı. İstanbul seçimlerindeki başarımızın arkasında birlik ve beraberlik vardı. 'Ben değil biz dedik' şimdi yine, 'Ben değil biz ve dostlarımız' diyoruz" diye konuştu.

"ŞUNU BİLSİNLER Kİ NE KORKARIZ NE DE PABUÇ BIRAKIRIZ"

İmamoğlu, İBB'deki teftişi hatırlatıp "Meclis'teki arkadaş İBB'de 550 terörist var demişti. 'Bulun, getirin' diyoruz, ortada kimse yok. Her gün İmamoğlu, her gün İBB, her gün İstanbul ile uğraşıyorlar. Ama şunu bilsinler ki ne korkarız ne de pabuç bırakırız" ifadelerini kullandı.

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Politika

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, CHP, İBB, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (34)

Shef :

Siyasette bu kadar tiyatronun oynandığına ilk defa şahit oluyorum. Eyvallah siyasettir elbet olacak kıvırtması. Fakat son bir yılda algı için yapılan tiyatroyu, milleti rahatlatan bir oyun değil.

Nizamülmülk2023:

Evet vatana millete hayirli olsun, ulke icin o kadar karamsarlık yapıldı, kimseyi sokağa dökemediler, şimdi onlar icin yaprak dökümü başladı ikisinide bu konuda tebrik ediyorum devletimiz milletimiz için tekrardan hayirli olsun kime oy vereceginizi kimin ulkemizi yonete bilecegine dikkat cekerim kendi grubunu yonetemeyen ulkeyi nasil yönete bilir.Her zamam dedigim gibi Cumhurbaskanimiza daha cok sahip cikalim saygilar.

Şerafettin Şeker:

BİRDE ŞU İNEN MERDİVANDEN YUKARI YÜRÜYEN KEDİYİ AÇIKLASANDA BAŞKANINDA RAHATLASA.

Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title