Haberi Paylaş

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili sert gönderme

Politika Haberleri

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sosyal medya hesabından sert sözlerle yüklendi. Baykal, "Kılıçdaroğlu seçime ABD'li danışman Jeremy Rifkin ile gidiyor. Kazayla kazanırsa, seçimden sonra kapitülasyonları da ilan eder" dedi. Baykal'ın cümlesindeki "Kazayla kazanırsa" detayı dikkat çekti.

Eski CHP lideri Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, son dönemde siyaset sahnesine daha fazla dahil oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirileriyle dikkat çeken Aslı Baykal, bu sefer durumu biraz daha ileriye götürdü.

"KAZAYLA KAZANIRSA KAPÜTÜLASYONLARI DA İLAN EDER"

Baykal, "Kılıçdaroğlu seçime Abd'li danışman Jeremy Rifkin ile gidiyor. Kazaylakazanırsa, seçimden sonra kapitülasyonları da ilan eder" dedi.

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözler! Bu seferki çok farklı

"TEK ORTAK NOKTALARI ERDOĞAN GİTSİN"

6'lı masaya da eleştirilerde bulunan Aslı Baykal, "Altı benzemezin tek ortak noktası 'Erdoğan gitsin'. Başka? Sıfır politika, sıfır vizyon… Eleştirilerime tahammülsüzlükleri de muhalefetten umutsuzluğumun sağlaması oldu" diye konuştu.

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözler! Bu seferki çok farklı

Kemal Kılıçdaroğlu Deniz Baykal Aslı Baykal Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

Zamanla Akıllanan Adam:

anti emperyalist nidalar atanlar. emperyal güçleri kendine danışman olarak alıyor. sözde bilim için amerikaya, para için ingiltireye gidiyor. bunlara değilde bunlara dürüst politikacı. gözüyle bakanlara yanarım.

VATANDAŞ:

Baykalın kızı olması ile haber değeri kazanan haber. Gerisi magazin.

komedinin tek adresi blackglasses_:

Deniz Baykal'ın kızı denince bir durmak gerek. Babası çok güzel şeyler yaptı bu memleket için o gitti şimdi kızı başladı. Siz ailece susun lütfen. Bizim adayımız kılıcdaroglu

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title