Haberler

ÇOMÜ Rektörü Muhtarlarla İş Birliği Toplantısında Buluştu

Son Güncelleme:
Abone Ol

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, Lapseki'de düzenlenen 'Yerel ve Yerinden Yönetimler İş Birliği Toplantısı'nda ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda, üniversite ve yerel yönetim iş birliğine dair proje konuları ele alındı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, Lapseki'de düzenlenen "Yerel ve Yerinden Yönetimler İş Birliği Toplantısı"nda ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Lapseki Muhtarlar Derneğinde düzenlenen toplantıya Lapseki Kaymakamı Emre Öztürk, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve ÇOMÜ Lapseki Meslek Yüksekokulu Müdürü Engin Gür, İl Genel Meclisi üyesi Halil Özer ve İlçe Özel İdare Müdürü Aydın Şafak Kılıçaslan katıldı.

Üniversite ve yerel yönetim iş birliğine dair yapılacak proje konularının ele alındığı toplantıda muhtarların görev yaptıkları bölgelerdeki ihtiyaçlara yönelik talepler doğrultusunda kadın istihdamı, iyi tarım uygulamaları, katma değeri yüksek ürün üretimi, dijital pazarlama ve turizm gibi konular görüşüldü.

Belirlenecek konu başlıklarına dair hazırlanacak AB projeleri, Erasmus + projeleri ve bu kapsamda yararlanılacak fonların da anlatıldığı toplantı sonunda Lapseki Muhtarlar Derneği Başkanı Mehti Arıcı tarafından ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu'na katılımlarından dolayı plaket takdim edildi.

Kaynak: AA / Politika

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hisarcık Lapseki Turizm Eğitim Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur tek maç mı, rövanşı var mı? Trabzonspor - Çorum FK maç özeti! (VİDEO) Trabzonspor - Çorum FK maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Birleşmiş Milletler 99. madde nedir? Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 2. eleme adayları kimdir? 6 Eylül 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? 6 Aralık MasterChef takım oyunu - dokunumazlık kim kazandı? MasterChef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları kim? Eltilerin Savaşı filmi konusu, oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı filmi konusu nedir? Eltilerin Savaşı oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı nerede çekildi? Eltilerin Savaşı konusu ne, oyuncuları kimler? Eltilerin Savaşı ne zaman, hangi kanalda? Güneş delindi mi? Güneş yüzeyindeki kara delik nedir, Dünya'ya zararı var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title