Melih Gökçek, CHP mitingine katılan Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın tokalaşmadığı görüntüleri paylaştı - Haberler
Haberi Paylaş

Melih Gökçek, CHP mitingine katılan Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın tokalaşmadığı görüntüleri paylaştı

Haberler.com - Uğur Birdal - Politika
 - Güncelleme:

CHP tarafından İstanbul Maltepe'de gerçekleştirilen "Milletin Sesi" mitingine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş da katıldı. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İmamoğlu'nun miting alanına geldiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşırken, İBB Başkanı'nın herkesle tokalaşıp Yavaş'ı es geçmesi dikkat çekti. Öte yandan, İmamoğlu ile Yavaş'ın mitingden önce görüşerek yan yana fotoğraf verdiği öğrenildi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın CHP'nin Maltepe mitinginde bir araya geldiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Gökçek tarafından paylaşılan görüntülerde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun mitingde yer almak için alana geldiği görülüyor. Miting alanına geldiği sırada oturan kalabalıkla tek tek tokalaşan İmamoğlu, Mansur Yavaş ile tokalaşmadı.

İmamoğlu'nun geldiği sırada oturduğu görülen Mansur Yavaş'ın kafasını çevirmesi ve yüzünün asık olması gözlerden kaçmadı. İki başkan daha sonra yanlarına gelen vatandaşlarla selamlaşıp fotoğraf çektirdi.

CHP'nin İstanbul mitingine katılan Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ile tokalaşmadı

Son zamanlarda Mansur Yavaş'ı hedef alan paylaşımlarda bulunan Melih Gökçek, paylaştığı videoya "müthiş" notunu düştü. Gökçek video ile ilgili yaptığı açıklamada "Hadi bakalım durumu bana bir izah edin. Ekrem İmamoğlu herkesle tokalaşıyor, Mansur Yavaş ayağa kalkmıyor, kolları bağlı ve Ekrem tokalaşmıyor. Mansur'un yüzü resmen turşu satıyor. Ben bunlar birbirinin dibini oyuyor dediğimde, Melih uyduruyor diyorlardı. Gökçek diyorsa doğrudur." ifadelerini kullandı. Gökçek'in paylaşımına dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde iki başkanın tokalaşmadığı görüldü ancak İmamoğlu ve Yavaş, Maltepe'deki mitingden saatler önce diğer büyükşehir belediye başkanları ile bir arada fotoğraf çektirdi. O fotoğrafta sadece koronavirüs karantinasında olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen yer almadı. Belediye başkanlarının çektirdiği fotoğrafta İmamoğlu ile Yavaş yan yana durdu.

Melih Gökçek, CHP mitingine katılan Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın tokalaşmadığı görüntüleri paylaştı

Paylaşılan videoda İmamoğlu, önceden görüşüp selamlaştıkları Mansur Yavaş'ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ünün de elini sıkmıyor.

Uğur Birdal
ugur.birdal@haberler.com Haberler.com - Politika

Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (28)

bilen bilir:

Seni saf dışı bırakan Mansur değil.secilmis başkandin bitirdiler sen bunla uğraş

Ilhan Purcek:

Bülent Arınç ta kendisi ile tokalaşmamıştı ne var bunda olabilir gayet normal

Cemalettin Şükrü Eren:

Bir hırs uğruna ülkeyi kimlere bırakacaklar.sonunda olmadı diyip bırakıp gidecekler olan yine ülkeye olacak.mumla arardın tayyip i ama şimdi nedesek boş.görmeden yaşamadan inanmayacaklar

Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title