Haberler

Başkan Mustafa Güler: Hedefimiz, Önemi Her Geçen Gün Daha da Artan 2019 Seçimleri

Abone Ol

AK Parti Tavşanlı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kazım Aydın ve ekibi, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Tavşanlı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kazım Aydın ve ekibi, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti.

İlçe Başkanı Nejat Tülek önderliğinde 2019 seçimlerine hazırlanacaklarını kaydeden Ahmet Kazım Aydın, Başkan Mustafa Güler ve tecrübeli parti büyüklerinden edinecekleri kazanımlarla kendilerini geliştireceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler ise her zaman gençliğin yanında olduğunu vurgulayarak, genç siyasetçilere bazı tavsiyelerde bulundu.

Karşı görüşlerin fikirlerini iyi anlayıp, analiz ederek siyaset yürütmenin kendilerine fayda sağlayacağını belirten Başkan Güler "Hedefimiz 2019 seçimleri ve gerçekten her seçimden daha önemli. Burada siz gençlere de büyük görevler düşüyor. Öncelikle Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın dediği gibi AK Parti gençliği ahlaklı, erdemli ve vatansever olmalıdır. Öyle insanlar olduğunuzdan şüphemiz yok. Siyasette vatandaşlarımızı sosyal statülerine veya benzeri unsurlara göre ayırmayın. Herkesi kucaklayın ve kendinizden biri olarak görün. Tabiki davamız çok önemli. Coğrafyamızda yaşananlar, burayı size 100 yıllığına emanet verdik diyen zihniyetin eseridir. Çok dikkatli, azimli ve fedakar olmalıyız. Çok çalışıp ülkemizi, milletimizi hak ettiği noktaya taşımalıyız. Hepinize bu yolda başarılar diliyorum" dedi

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kazım Aydın, sohbetin ardından kendilerine zaman ayırarak tavsiyelerde bulup, destek sözü veren Belediye Başkanı Mustafa Güler'e teşekkür etti. (EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Kazım Aydın Tavşanlı Ak Parti Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
title