Haberi Paylaş

Akşener'in sesinin salonu inlettiği anlar! Gezicilere destekle başlayıp Kadir Gecesi mesajıyla bitirdi

Politika Haberleri

İYİ Parti grubunda konuşan Genel Başkan Meral Akşener, Gezi Parkı eylemcilerine destek verdi. Akşener konuşmasında "Bu vatanın; bekçiliğini yapacak gençleri de olacak. Vahdeti'lerin karşısına dikilecek Mustafa Kemalleri de olacak. Topçu Kışlası hayallerine kapılanların karşısında, dimdik duran çapulcuları da olacak" ifadelerine yer verdi. Konuşması alkışlarla bölünen İYİ Parti lideri, sözlerini Kadir Gecesi dileğiyle bitirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu. Gezi Davası'nda verilen kararlara tepki gösteren Akşener, "Osman Kavala davası toplum vicdanına hançer vuran bir yargı trajedisidir." ifadelerini kullandı.

"PAROLA VATAN, İŞARETİ NAMUS"

Konuşmasının devamında Gezicilere destek veren İYİ Parti lideri, "Değerli dava arkadaşlarım; Türk modernleşmesinin önünde, her zaman engeller olacak. Her devirde, mutlaka yeni Derviş Vahdeti'ler çıkacak. Her devirde, bizi bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahlarımız olacak. Varsın olsun. Çünkü her devirde, bu vatanın; bekçiliğini yapacak gençleri de olacak. Vahdeti'lerin karşısına dikilecek, Mustafa Kemalleri de olacak. Topçu Kışlası hayallerine kapılanların karşısında, dimdik duran çapulcuları da olacak. İşte o nedenle buradan bir kez daha ilan ediyorum: Parola vatan, işareti namus! Kahrolsun istibdat, kahrolsun zulüm! Yaşasın hürriyet, adalet, müsavat ve meşveret!" dedi.

"KADİR GECESİ'Nİ VE BAYRAMINIZI KUTLUYORUM"

Akşener'in bu sözleri salondaki partililer tarafından alkışlandı. Konuşmasının sonuna gelen İYİ Parti lideri, "Bu vesileyle mübarek Kadir Gecemizi ve gelecek Ramazan Bayramımızı en içten duygularla kutluyor, Cenabıhak'tan, milletimizi, daha nice bayramlara eriştirmesini niyaz ediyorum. Sağ olun, var olun, Allah'a emanet olun." sözlerinin ardından kürsüden indi.

Meral Akşener Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Emre İnce:

İnşallah İyi Parti'yle ve Millet İttifakı ile Türkiye özlemini çekip hayalini kurduğu müreffeh günlerine kavuşacaktır. Vatan aşkıyla, liyakâtle, sadakâtle, saadet ve sefa ile... ????

OKUR:

yazıklar olsun ülkeyi savaş alanına çevirip ikiyüz milyar dolar zarara uğratan ülke yönetimini devirmek için polis ambulans belediye araçlarını yakan masum insanların kanına ve mallarına zarar veren vandallara destek ver sonrada kaidr gecesini kutla ,,hiç samimi değil

Fatihan:

Parola vatan,işareti namus...hangisi sizde mevcut acaba...koltuk için yapmayacağınız yapamayacağınız şey yok...

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title