Kaftancıoğlu ile ilgili paylaşım yapan AK Partili Tayyar, saatler içinde gönderiyi sildi - Haberler
Haberi Paylaş

Kaftancıoğlu ile ilgili paylaşım yapan AK Partili Tayyar, saatler içinde gönderiyi sildi

Haberler.com - Uğur Birdal - Politika
 - Güncelleme:

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, 4 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Tayyar, paylaşımında "Kaftancıoğlu kararındaki ince işçilik, ne çok şey anlatıyor?" ifadesini kullandı. Yapılan paylaşım, Tayyar tarafından hiçbir açıklama yapılmadan bir kaç saat içerisinde silindi.

CHP İstanbul İl Başkanı'nın aldığı 4 yıl 11 ay hapis cezasının onanmasının yankıları sürerken siyasi isimlerden peş peşe açıklamalar geldi. Muhalefet kanadı alınan karara sert bir şekilde tepki gösterirken, Cumhur İttifakı, kararın doğru olduğunu savundu. Konuya ilişkin AK Partili Şamil Tayyar'dan da dikkat çeken bir çıkış geldi.

"KAFTANCIOĞLU KARARINDAKİ İNCE İŞÇİLİK"

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Twitter hesabından konuya dair yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Seçim süreçleri böyledir. Ordu ve yargı dahil bürokraside çoğunluk izler, havayı koklar, ona göre pozisyon alır. 'Bizden' dediğin kadroların 'kimden' olduğunu başın dara düşünce anlarsın. Özetle; Kaftancıoğlu kararındaki ince işçilik, ne çok şey anlatıyor?"

AK Partili Şamil Tayyar, Canan Kaftancıoğlu ile ilgi paylaşım yaptı! Saatler içinde gönderiyi sildi

PAYLAŞIM KISA SÜRE İÇİNDE SİLİNDİ

AK Partili Tayyar, Canan Kaftancıoğlu ile ilgili yaptığı paylaşımı bir kaç saat içerisinde kaldırdı. Tayyar paylaşımı neden kaldırdığına ilişkin bir açıklama yapmadı.

Uğur Birdal
ugur.birdal@haberler.com Haberler.com - Politika

Canan Kaftancıoğlu, Şamil Tayyar, AK Parti, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

şener akpınar:

İbrahim bey madem ilim fen gelişme istiyorsunuz o zaman insanların dinine örf adetleriyle uğraşmayıp enerjinizi doğru yolda harcayın.

Ibrahim Kızıldag:

Türkiye 100 yıldır başörtüsü şapka kanunları ile uğraşırken Avrupa Almanya her yıl birer birer dünya markası olacak şekilde otomobil fabrikası kurdu biz halen yıl olmuş 2023 halen başörtüsü ile uğraşmaya devam ediyoruz

Mete HAN:

Ya yazma ya da silme.Yurek yok yürek!

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title