Haberler

AK Parti'ye Geçen Belde Belediye Başkanlarına Rozet Takıldı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçen belde belediye başkanlarına AK Parti rozeti takılması AK Parti Yozgat İl Danışma Meclis Toplantısı- Toplantıda, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçen belde belediye başkanlarına rozet takıldı AK Parti Yozgat İl Danışma Meclisi Aralık Ayı Toplantısı gerçekleştirildi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partilerinden istifa ederek Ak Parti'ye geçen belde belediye başkanlarına AK Parti rozeti takılması AK Parti Yozgat İl Danışma Meclis Toplantısı- Toplantıda, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçen belde belediye başkanlarına rozet takıldı AK Parti Yozgat İl Danışma Meclisi Aralık Ayı Toplantısı gerçekleştirildi. Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Yozgat milletvekilleri Yusuf Başer, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, il ve ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Harun Lekesiz, Yozgat'ın bu güne kadar AK Parti ile hizmete kavuştuğunu ve yeni projelerle büyümeye devam edeceğini söyledi.- AK Parti'ye geçen belediye başkanlarına rozet takıldıLekesiz'in konuşmasının ardından partilerinden istifa ederek AK Partiye geçen belde belediye başkanlarına rozet takıldı.Saadet Parti'nden istifa ederek AK Parti'ye geçen Akdağmadeni Umutlu Belde Belediye Başkanı Hidayet Karabulut, Sarıkaya Karayakup Belde Belediye Başkanı Ahmet Dursun Erdoğan ve Sorgun Araplı Belde Belediye Başkanı Üzeyir Cansever ile partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katılan il genel meclisi üyelerine milletvekilleri tarafından AK Parti rozeti takıldı.Rozet takma töreni sonrası toplantı basına kapalı devam etti.

Kaynak: AA / Politika

Yozgat Belediyesi Yusuf Başer AK Parti Politika Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title