Haberler

AK Parti'nin Şanlıurfa ilçe belediye başkan adayları netleşti

Güncelleme:

Yerel seçim için hazırlıklarını sürdüren AK Parti, Şanlıurfa'da da ilçe belediye başkan adaylarını netleştirdi.

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi siyasi partiler aday belirleme çalışmalarını hızlandırdı. Büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklayan Ak Parti, ilçe belediye başkan adaylarını da netleştirdi. İşte kulis bilgisine göre AK Parti'nin Şanlıurfa'da ilçe belediye başkan adayları.

AK PARTİ'NİN ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 • AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli
 • AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş
 • AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat
 • AK Parti Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam
 • AK Parti Halfeti Belediye Başkan Adayı Şeref Albayrak
 • AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel
 • AK Parti Hilvan Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık
 • AK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Suphi Aksoy
 • AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak
 • AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyithan Atilla
 • AK Parti Akçakale Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Ayhan
 • AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Akyürek
 • Harran Belediye Başkan Adayı Mahmut Özyavuz(MHP)

Kaynak: Haberler.com / Politika

Şanlıurfa AK Parti Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Amasya'da deprem mi oldu? SON DAKİKA! 18 Nisan bugün Amasya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! Yozgat'ta deprem mi oldu? SON DAKİKA! 18 Nisan bugün Yozgat'ta deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! Muğla'da deprem mi oldu? SON DAKİKA! 18 Nisan bugün Muğla'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! Sivas'ta deprem mi oldu? SON DAKİKA! 18 Nisan bugün Sivas'ta deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! Tokat'ta deprem mi oldu? SON DAKİKA! 18 Nisan bugün Tokat'ta (Sulusaray) deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! Şampiyonlar Ligi finali ne zaman, nerede oynanacak? 18 Nisan 2024'te Konya'da Elektrik Kesintisi 18 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 18 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 18 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 18 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Yaman elendi mi? Survivor Yaman elendi mi?
500

Yorumlar (1)

Muharrem Güreli:

Bu ile şanlı yakışmıyor urfanin nüfusunun yüzde doksanı haketmedigi halde devletten para erzak vs yardım alarak yaşıyor bi nevi asalak gibi onun için oraya akp essek koysa kazanir

9
18
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title