Polis Ekipleri Mahsur Kalan Vatandaşlara Çorba Dağıttı - Haberler
Haberi Paylaş

Polis Ekipleri Mahsur Kalan Vatandaşlara Çorba Dağıttı

AA - Haberler | Güncel

Görüntü Dökümü : Polis ekiplerinin yolda mahsur kalanlara yemek getirmesi Tır şoförleriyle röportaj Genel görüntüler Yurtta Kış İç Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne bağlayan Sertavul Geçidi'nde buzlanma nedeniyle ulaşım zaman zaman aksıyor Çekici ve tırların geçişine izin verilmezken, bekletilen araçların sürücülerine polis ekiplerince çorba ve yemek ikram edildi İç Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne bağlayan Sertavul Geçidi'nde buzlanma ve rüzgar nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Görüntü Dökümü :

Polis ekiplerinin yolda mahsur kalanlara yemek getirmesi

Tır şoförleriyle röportaj

Genel görüntüler Yurtta Kış

İç Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne bağlayan Sertavul Geçidi'nde buzlanma nedeniyle ulaşım zaman zaman aksıyor

Çekici ve tırların geçişine izin verilmezken, bekletilen araçların sürücülerine polis ekiplerince çorba ve yemek ikram edildi

İç Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne bağlayan Sertavul Geçidi'nde buzlanma ve rüzgar nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Ulaşımda zaman zaman aksamanın yaşandığı Sertavul Geçidi'nde çekici ve tırların geçişine izin verilmiyor. Trafik ekiplerinin denetimlerini sürdürdüğü bölgede, sürücülerden araçlarına zincir takmaları isteniyor.

Karaman Mersin karayolu 3. kilometrede bulunan bir petrol istasyonunda bekletilen çekici ve tırların şoförlerine İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çorba ve ekmek ikram edildi. Araçlarında kalmak istemeyen sürücüler için ise polisevi ile öğretmenevinde yer ayırtıldığı öğrenildi.

Sürücüler ikramdan memnun kaldıklarını dile getirdiler. İstanbul'dan Mersin'e yük götüren tır şoförü İbrahim Koca, yetkililere teşekkür etti.

Her dakika polislerin yanlarına gelerek, bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduklarını ifade eden Koca, şunları belirtti.

"Çorbamızı getirdiler, yemeğimizi verdiler. Bizi konaklamamız için polisevine davet ettiler. Allah devletimizden razı olsun. Polisimiz bizimle ilgileniyor. Burada beklerken yalnız olmadığımızı hissettik. Teşekkür ediyoruz. Bizler sabahtan bu yana araçlarımızın içinde bekliyoruz. Fakat memur arkadaşlar devamlı soğukta dışarıda bizim için çalışıyorlar. Bu insanlara kurşun sıkanlar var. Polis daha ne yapsın. Devletimiz daha ne yapsın."

Karayolları 33. Şube Şefliği ekipleri ise çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Polis Ekipleri Mahsur Kalan Vatandaşlara Çorba Dağıttı
AA - Son Dakika Haberleri