Polis Akademisi'nin Efsane Komedyeni Tek Gösteri İçin Türkiye'ye Geliyor

Polis Akademisi'nin Efsane Komedyeni Tek Gösteri İçin Türkiye'ye Geliyor

Tüm zamanların en çok izlenen komedi yapımları arasında gösterilen "Polis Akademisi"nin çok sesli komedyeni Larvell Jones, gerçek adıyla Michael Winslow, 22 Mart'da BKM'de sergileyeceği performans için İstanbul'a gelecek.

Polis Akademisi'nin Efsane Komedyeni Tek Gösteri İçin Türkiye'ye Geliyor

Tüm zamanların en çok izlenen komedi yapımları arasında gösterilen "Polis Akademisi"nin çok sesli komedyeni Larvell Jones, gerçek adıyla Michael Winslow, 22 Mart'da BKM'de sergileyeceği performans için İstanbul'a gelecek. Polis Akademisi serisinin ses efekt makinası olarak bilinen ünlü sanatçı serinin en renkli ve sevilen karakteri olarak öne çıktı. Michael Winslow tüm dünyada yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesine erişen efsane olarak da tanınıyor.

Ses efekti konusunda dünyanın en iyileri arasında gösterilen Michael Winslow; tebeşirin tahtada çıkardığı korkunç sesten jet uğultusuna, havlayan köpeklerden ıslak spor ayakkabısı sesine, radyonun cızırtılı sesinden gitarın coşkulu melodilerine kadar binlerce sesi bire bir taklit edebilen bir isim olarak tüm dünyada ün yaptı. Aynı zamanda bir dublaj sanatçısı olan Michael Winslow "Geleceğe Dönüş" ve "Terminatör" gibi filmlerde seslendirmeler yaptı. Winslow televizyonda ise "Robo Chicken" ve Family Guy"daki seslendirmeleri ile biliniyor.

Amerika'dan Kanada'ya, Finlandiya'dan Avustralya'ya ve birçok ülkede sahne alan efsane komedyen tek gösteri için 22 Mart'ta İstanbul'da olacak. İngilizce olarak sahnelenecek gösteride tercüman kullanılmayacak.