Playboy Dergisi Terörist Rolünü Oynayan Türk'ü Tanıttı

Playboy Dergisi Terörist Rolünü Oynayan Türk'ü Tanıttı

Playboy, Amerikan TV dizisi 'Homeland'da terörist rolünü oynayan Türk kökenli aktör Numan Acar'ın aktörlük kariyerini, yaşam ve giyim tarzını okuyucularına tanıttı.

Playboy Dergisi Terörist Rolünü Oynayan Türk'ü Tanıttı

Dünyaca ünlü erkek dergisi Playboy, bu hafta piyasaya çıkan Ağustos sayısında Amerikan TV dizisi 'Homeland'da terörist rolünü oynayan Türk kökenli aktör Numan Acar'ın aktörlük kariyerini, yaşam ve giyim tarzını okuyucularına tanıttı.

TÜRK KÖKENLİ OYUNCUYU TANITTI

Playboy dergisinin 7 sayfa ayırdığı makalede, Gümüşhane Kelkit- Kozoğlu köyünde dünyaya geldiği Numan Acar'ın (38) 'top terörist' rolünde oynadığı sinema kariyeri, giyimde sade renkleri tercih etmesi, sakallı görünümü, kendine olan güven ve rahatlığı anlatıldı.

HOLLYWOOD YILDIZLARINA BENZETİLDİ

'Ben kazancımı sakalımın uzunluğuna göre kazanıyorum' başlıklı makale aktör, senarist, prodüktör Numan Acar, 'Calvin Klein', 'Hannibal', 'Drykorn', 'Paul Smith', 'Maison Margiela' gibi giyimde tanınmış markalarla Playboy'a poz verdi. Makalede Amerikan TV dizisi 'Homeland'da terörist rolünü oynayan Türk kökenli Numan Acar'ın sakallı görünümü, farklı yüz yapısı, derin bakışları, kötü adam rolünde oynaması ve atletik vücudunun onu bir Hollywood yıldızı yaptığı anlatılıyor.

"YÜZÜM SAYESİNDE BANA BU ROL VERİLDİ"

Homeland dizisini beğendiğini söyleyen aktör Acar 'Yüzüm, ilginç görünümüm sayesinde bana bu rol verildi. Bu bana verilen bir hediye, armağan. Aktör olarak filmlerde oynamaktan daha çok kendi vizyonuma inanmam daha önemli' diye konuştu.

SAĞLAM KARİYERİ VAR

Almanya'ya 5-6 yaşında gelen Numan Acar duvarcılık mesleği ardından inşaat mühendisliği ve arkasından aktör olduğunu anlattı. Aktör, senarist, film yapımcısı gibi sanatsal çalışmaların ağırlık kazanması ve herkes tarafından takdir görmesini imajına bağlayan Acar, renkli giyim tarzından uzak durduğunu daha çok tek renkli klasik giyimden yana olduğunu söyledi.