Piyanist Haberleri

Piyanist haber, Piyanist son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Piyanist - 22.9.2020
"Mozart ve Beethoven'dan sonra mutlaka bir türkü çalardım"
Yeni albümü "Mülhem"i müzikseverlerle buluşturan piyanist ve besteci Güldiyar Tanrıdağlı, Avrupa'da verdiği konserleri her zaman türküyle bitirdiğini söyleyerek, "Bach, Mozart, Beethoven, Brahms, Rachmaninov sonrasında mutlaka bir türkü çalardım.
Piyanist - 20.9.2020
Samsun Devlet Opera ve Balesi açık havada "gala konseri" verecek
Piyanist Onur Altıparmak'ın solistlere eşlik edeceği konserde, koro sanatçılarından soprano Betül Uzunoğlu, mezzosoprano Didem Çelik ve tenor Özer Öndeş, birbirinden güzel opera ve operetlerden seçilen aryaları seslendirecek.
Piyanist - 19.9.2020
SAMDOB, sezonun ikinci konserini verdi
Sağlık Bakanlığının belirlediği hijyen ve sosyal mesafe kurallarının titizlikle uygulandığı konserde, piyanist Nana Tsutkiridze solist sanatçılara eşlik etti.
Piyanist - 18.9.2020
SAMDOB açık hava konserleriyle sanatseverlerle buluşacak
Sağlık Bakanlığının belirlediği hijyen ve sosyal mesafe kurallarının titizlikle uygulanacağı konserde, piyanist Nana Tsutkiridze solist sanatçılara eşlik edecek.
Piyanist - 17.9.2020
SAMDOB yeni sezonunu açık hava konserleriyle açtı
Konserde seçilen parçaları Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestra sanatçılarından, keman sanatçısı Bestenaz Yakar, viyola sanatçısı Yasemin Darik Örgüt, viyolonsel sanatçısı Nagehan Seçkin, flüt sanatçısı Hande Çakır, klarnet sanatçısı Kayahan Kayaca ve piyanist Onur Altıparmak seslendirirken, Ecem Günaydın, Ege Oral, Çağıl Han Öztornacı ve Ekinsu Cemgil hazırladıkları koreografilerle geceye renk kattı.
Piyanist - 16.9.2020
SAMDOB yeni sezonunu "Opera ile Oda Müziği Gecesi" açık hava konserleriyle açıyor
Maske takmanın zorunlu olacağı konserde, önceden sosyal mesafe kurallarına göre hazırlanan oturma düzeni uygulanacak. Konserde seçilen parçaları Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestra sanatçılarından, keman sanatçısı Bestenaz Yakar, viyola sanatçısı Yasemin Darik Örgüt, viyolonsel sanatçısı Nagehan Seçkin, flüt sanatçısı Hande Çakır, klarnet sanatçısı Kayahan Kayaca ve piyanist Onur Altıparmak seslendirirken, Ecem Günaydın, Ege Oral, Çağıl Han Öztornacı ve Ekinsu Cemgil hazırladıkları koreografilerle geceye renk katacak.
Piyanist - 13.9.2020
Son dakika... 27. İstanbul Caz Festivali'nin kapanışını, Büşra Kayıkçı ve Bilal Karaman yaptı
Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle gerçekleştirilen festival kapsamında, İstanbul Açık Hava Gösteri Merkezi Kuruçeşme'de kısıtlı seyirci ve sosyal mesafe kuralları gözetilerek yapılan etkinliğin son konserinde, ilk olarak piyanist Büşra Kayıkçı sahne aldı.
Piyanist - 11.9.2020
İDOB "Gala Konser" ile Beyoğlu Talimhane Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşacak
İDOB solistleri Aylin Ateş, Bülent Külekçi, Caner Akgün, Esra Abacıoğlu Akcan, Hale Soner Kekeç, Murat Güney, Nesrin Gönüldağ, Önay Günay, Ufuk Toker ve piyanist Fügen Yiğitgil, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen yeni seyirci oturma düzeni ile güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi sağlanacak konserde seyircilerle buluşacak.
Piyanist - 11.9.2020
Netkent Üniversitesi'nden öğrenci ile "dijital büyüme" çalışması
Sanata desteğimizi sağlamak adına Türk Marşı ile milyonlara ulaşan Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay'ın dijital platformlarda vermiş olduğu konserlere eğitim alanında sponsor olduk.
Piyanist - 11.9.2020
Borusan Sanat, bu yıl çevrim içi konserlerle müzikseverlerle buluşacak
Ağustos ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda, Patrick Hahn yönetimindeki BİFO, piyanist Vikingur Olafsson'a eşlik etmişti.
Piyanist - 10.9.2020
Güldiyar Tanrıdağlı ve Erkut Cantürk, Talimhane Sahne'de konser verdi
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Beyoğlu Belediyesi ile Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) paydaşlığıyla kurulan "Talimhane Sahne"de, piyanist Güldiyar Tanrıdağlı ve Erkut Kantürk konser verdi.
Piyanist - 10.9.2020
İDOB sezonu "KOLAJ" ile Büyükyalı Fişekhane'de açtı
Besteci ve piyanist Aydın Karlıbel kendi eseri olan Piri Reis operasından "Bezirganbaşı Türküsü"nü ve Cemal Reşit Rey'e ait Zeybek eserinin "intermezzo" bölümünü piyanoda sanatseverlere sundu.
Piyanist - 9.9.2020
Ankara Devlet Opera ve Balesi yeni sezonu "Napoli Gecesi Konseri" ile açtı
Tenorlar Barış Yanç, Fatih Kayhan, Okan Başel, Arda Doğan, Mehmet Kavil'in sahne aldığı konserde, piyanist Hande Uçar sanatçılara eşlik etti.
Piyanist - 6.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2008- Piyanist ve Besteci Fazıl Say, Almanya'nın prestijli müzik festivalleri arasında yer alan Bremen Müzik Festivali'nin 2008 yılı ödülüne layık görüldü.
Piyanist - 6.9.2020
ÜNLÜ OPERACI HAKAN AYSEV TÜRKÜ SÖYLEYİP SAHNEDE KIZI İLE DANS ETTİ
ÜNLÜ OPERACI HAKAN AYSEV TÜRKÜ SÖYLEYİP SAHNEDE KIZI İLE DANS ETTİ MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı tenor Hakan Aysev 'Mutlu Aşk Şarkıları' projesi kapsamında hazırladıkları repertuvarla izleyicilerin karşısına çıktı.
Piyanist - 5.9.2020
Piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı Hakan Aysev Bodrum'da konser verdi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı tenor Hakan Aysev konser verdi.
Piyanist - 4.9.2020
CSO ile Devlet Çoksesli Korosu, sezonun ilk konserinde müzikseverlerle buluştu
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının yanı sıra soprano Nihan İnan, piyanist Elif Balkız, bandoneon sanatçısı Tolga Salman da konserde solist olarak yer aldı.
Piyanist - 3.9.2020
"27. İstanbul Caz Festivali" başladı
İzer, festivallerin uzun yılların tecrübesi sonucunda oluşan önemli gelenekler olduğunun altını çizerek, şunları söyledi: "Festivalin 20 Eylül'den sonra dijital platformda da izlenebilecek olmasının, bu dönemin bir kazanımı olduğu düşünüyorum. Kendimizi bu duruma adapte etmeye çalıştık ve dijitale geçmenin yollarını keşfettik diyebilirim. Bunun en büyük avantajı, normal şartlarda festivale gelemeyecek olan sanatseverler, konserlere erişebilecek." Besteleriyle dünya çapında dikkatleri çeken piyanist Selen Gülün'ün, Barış Doğukan Yazıcı, Serhan Erkol, Kağan Yıldız ve Ferit Odaman'dan oluşan beşlisinin sahne aldığı konserde, topluluğa, caz vokali Sibel Köse ve Ece Göksu eşlik etti.
Piyanist - 3.9.2020
Devlet Çoksesli Korosu, yeni sezonun ilk konserini "yıldızlar altında" verecek
Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yeni sezon için heyecanlıyız. Türkiye'nin altı Devlet Senfoni Orkestrası ile 2021 İstanbul Müzik Festivali'ne özel hazırladığımız senfonik projelerimiz var. Koro şefleri için yaptığımız masterclassımız yeni şartlara uyum sağlayarak devam edecek. Avrupalı bestecilere, Türkçe koro eserleri yazdırmaya devam ediyoruz. Bu sene, geçen sezonun erken bitmesinden dolayı seyircimize hasret başladık. Bu hasreti 4-5 Eylül'de Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile CerModern'de yapacağımız konser ile bir nebze olsun gidermeye çalışacağız." Tango ezgileri ile yıldızlar altında konser CerModern'deki konserde, dünyaca ünlü Arjantinli besteci Martin Palmeri'nin Missa Tango eserini seslendireceklerini aktaran Şef Burak Onur Erdem, eserde, Devlet Çoksesli Korosu ve Cemi'i Can Deliorman yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının yanı sıra soprano Nihan İnan, piyanist Filiz Balkız, bandoneon sanatçısı Tolga Salman'ın solist olarak yer alacağını kaydetti.
Piyanist - 2.9.2020
Son Dakika | Alan bebeğin ölümünün beşinci yılı
Caz sanatçısı Karsu Dönmez, Alan bebeğin öldüğü sahilde Amsterdam'da yaşamını sürdüren ve konserler için Türkiye'de bulunan şarkıcı, şarkı yazarı, piyanist ve aranjör Karsu Dönmez de Suriyeli göçmenlerin dramında sembolleşen Alan Kurdi'nin boğularak yaşamını yitirdiği Akyarlar Fenerburnu sahiline geldi.
Piyanist - 30.8.2020
Galata Meydanı'nda zafer bayramı resitali
Beyoğlu Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı sabah saatlerinde Galata Köprüsü'nde gerçekleştirdiği serginin ardından Galata Kulesi Meydanı'na da taşıdı. Eşsiz piyano resitali sunan Piyanist Büşra Kayıkçı'yı Beyoğlu Belediye Başkanı Ali Haydar Yıldız ile çok sayıda vatandaş dinledi.
Piyanist - 30.8.2020
GALATA MEYDANI'NDA ZAFER BAYRAMI RESİTALİ
Beyoğlu Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı sabah saatlerinde Galata Köprüsü'nde gerçekleştirdiği serginin ardından Galata Kulesi Meydanı'na da taşıdı. Eşsiz piyano resitali sunan Piyanist Büşra Kayıkçı'yı Beyoğlu Belediye Başkanı Ali Haydar Yıldız ile çok sayıda vatandaş dinledi.
Piyanist - 30.8.2020
Piyanist Büşra Kayıkçı, 30 Ağustos Zafer Resitali'nde sahne aldı
Genç piyanist ve besteci Büşra Kayıkçı, Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında sanatseverlerle buluştu.
Piyanist - 30.8.2020
Napoliten şarkıları, Talimhane Sahne'de yankılandı
Tenorlar Serkan Bodur, Berk Dalkılıç, Can Reha Gün, Ufuk Toker ve Onur Turan'ın sahne aldığı konserde, sanatçılara piyanist Hüseyin Kaya eşlik etti.
Piyanist - 29.8.2020
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'tan 30 Ağustos mesajı Açıklaması
30 Ağustos Zafer Bayramı için piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu da 50.
Piyanist - 27.8.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Genel ve detay görüntüler Haber: Hasan KIRMIZITAŞ Kamera: Kadir GÜNEŞ / GAZİANTEP ===================== Piyanist, düğünde, 'Oynamayan korona olsun' dediği iddiasını yalanladı BURSA'nın İnegöl ilçesinde, sahne aldığı düğünde, "Haydi, herkes piste.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Piyanist Haberleri | Piyanist Haber - Haberler - Piyanist haberleri, son dakika piyanist haber ve gelişmeleri burada. Piyanist Fazıl Say'ın babası yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 08:30:03. #1.14#
title