Pendik'te Akıl Almaz Olay... Tampona Sıkışan Yaralı Köpekle Trafikte İlerledi

Pendik'te Akıl Almaz Olay... Tampona Sıkışan Yaralı Köpekle Trafikte İlerledi

Pendik'te akıl almaz olay... Tampona sıkışan yaralı köpekle trafikte ilerlediİSTANBUL - E-5 Karayolu Pendik mevkiinde dikkatsiz bir sürücü aracının ön tamponuna sıkışan yaralı köpekten habersiz dakikalarca seyir etti.

Pendik'te akıl almaz olay... Tampona sıkışan yaralı köpekle trafikte ilerledi

İSTANBUL - E-5 Karayolu Pendik mevkiinde dikkatsiz bir sürücü aracının ön tamponuna sıkışan yaralı köpekten habersiz dakikalarca seyir etti. Sürücünün başka bir sürücü tarafından uyarılarak durdurulduğu o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
İstanbul E-5 Karayolu Pendik mevkiinde dün saat 17.00 sıralarında yaşanan olay akıllara durgunluk getirdi. Karayolunda Edirne istikametine giden 34 FD 4867 plakalı giden sürücüsü, aracının ön tamponuna sıkışan yaralı köpekten habersiz dakikalarca seyir etti. Bu şekilde seyir eden sürücüyü o esnada aynı istikamette seyreden İbrahim Şahin korna çalarak uyardı. Aracı durdurmasının ardından köpeğe yardım etmek için araçtan inen Şahin ve sürücü, köpeği sıkıştığı yerden çıkarttı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Veteriner hekime götürülen köpeğin 3 yerinde kırık ve iç kanaması olduğu öğrenildi. Köpek tedavisinin ardından Kısırkaya Hayvan Barınağına götürüldü. Yaralı köpeğin burada tedavisi sürüyor.

Kaynak: İHA