Özgür Deniz Haberleri

Özgür Deniz haber, Özgür Deniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Deniz - 13.07.2021
Son dakika haber: MİT operasyonuyla Özbekistan'dan getirilen FETÖ sanığı Gürbüz Sevilay'ın yargılanmasına devam edildi
Sevilay'ın yanında bulanan Özgür Deniz'i de MİT mensubu diye kendisiyle tanıştırdığını anlatan Ceyhan A, "Sonradan isminin Özgür Deniz olduğunu öğrendiğim Hasan Yılmaz ile Gürbüz Sevilay ofisime gelerek, bana iş teklif etti.
Özgür Deniz - 18.06.2021
Depremde kaybettiği ailesinin adını teknoloji sınıflarında yaşatacak
Robotik Kodlama Atölyesinde öğrencilerin robotlar ile gösterisi sırasında 7. sınıf öğrencisi Özgür Deniz Yılmaz isimli öğrencinin sunumu katılımcılar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.
Özgür Deniz - 10.12.2020
Son dakika spor: Muğlaspor'da iki istifa
Bir son dakika haberine göre MİSLİ.com 3'üncü Lig 4'üncü Grup'ta üst üste aldığı başarısız sonuçlarla düşme hattından kurtulamayan Muğlaspor'da Genel Kaptan Özgür Deniz Ateş ve Yardımcı Antrenör Özcan Öz istifa etti.
Özgür Deniz - 24.11.2020
Sokağa çıkma kısıtlamalarına gençlerden destek
Hayatımızda daha fazla kısıtlama olmaması için vaka sayılarının düşürülmesi gerektiğine dikkat çeken Özgür Deniz Cellat "Bunu gençlerin yardımı ile aşacağız önlemlere mutlaka uyulmalı" şeklinde paylaşımlar yapıyor.
Özgür Deniz - 09.11.2020
İzmir'e yardımlar kesilmiyor
İzmir'de meydana gelen 6,6 şiddetindeki deprem sonrası 115 vatandaşımız hayatını kaybetmiş bir çok vatandaşımız da yaralanmıştı. Deprem sonrası İzmir'e adeta üs kuran devletin yanı sıra hayırseverler de yardıma koştu. Sosyal medyada "cellat" lakabı ile tanınan youtuber Özgür Deniz Cellat da İzmir'e giderek çeşitli kurumlardan topladığı yardımları bizzat dağıttı.
Özgür Deniz - 02.10.2020
Sonsuzluk Kitabevi, Arnavutluk'ta perde açacak
Oyunun müziklerini Can Atilla, dekorlarını eski sanat teknik müdürü, baş dekoratör Hakan Dündar ve kostümlerini Funda Karasaç üstlenirken, oyunun dans düzeni ise Devlet Opera ve Balesinin baş koreografı Volkan Ersoy'a ait. Oyunda, 'Adam' karakterine Özgür Deniz Kaya, "Birinci Kız"a Orida Yıldıran, "İkinci Kız"a ise Gizem Yönel hayat veriyor.
Özgür Deniz - 05.06.2020
KOSOVA'DAN GETİRİLEN İKİ FETÖ SANIĞININ YARGILANDIĞI DAVADA KARAR ÇIKTI
-BİR SANIK 15 YIL, DİĞERİ 8 YIL 9 AY HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yurt dışı yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında MİT'in Kosova istihbaratıyla yürüttüğü çalışmalar sonucu yakalanarak 29 Mart 2018'de Türkiye'ye getirilen Mustafa Erdem ve Yusuf Karabina'nın yargılandığı davada karar çıktı. Sanık Mustafa Erdem "Silahlı terör örgütü yöneticisi olmak" suçundan 15 yıl hapis, diğer sanık Yusuf Karabina ise örgüt üyeliği suçundan 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.  İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Mustafa Erdem ve Yusuf Karabina bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Sanıkların avukatı Özgür Deniz Özsatıcı salonda hazır bulundu.
Özgür Deniz - 05.06.2020
Kosova'dan getirilen 2 FETÖ sanığına hapis cezası
İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Mustafa Erdem ve Yusuf Karabina bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Sanıkların avukatı Özgür Deniz Özsatıcı salonda hazır bulundu.
Özgür Deniz - 29.01.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM-TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------ -Semerci işyerinden detaylar -Urhan Köstüklü ile röportaj Haber-Kamera: Nurettin ARKAN / YALVAÇ(Isparta), Haber Kodu : 200129035 ============================================ İnternet üzerinden aldıkları yatak 'sır' oldu İzmir'de, 5 ay önce evlenen Özgür Deniz (28) ve Gülay Huri (30) çifti, internetten satın aldıkları yatağın kargo şirketi tarafından kafede çalışan bir garsona teslim edilmesiyle şaşkına döndü.
Özgür Deniz - 29.01.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------ -Semerci işyerinden detaylar -Urhan Köstüklü ile röportaj Haber-Kamera: Nurettin ARKAN / YALVAÇ(Isparta), ============================================ İnternet üzerinden aldıkları yatak 'sır' oldu İzmir'de, 5 ay önce evlenen Özgür Deniz (28) ve Gülay Huri (30) çifti, internetten satın aldıkları yatağın kargo şirketi tarafından kafede çalışan bir garsona teslim edilmesiyle şaşkına döndü.
Özgür Deniz - 16.01.2020
Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya'da kültür sanat
Malatya Ankara Devlet Tiyatrosu "Aşkımız Aksaray'ın En Büyük Yangını" adlı oyunu Malatya'da sahneleyecek. Güngör Dilmen'in kaleme aldığı, Sinan Pekinton'un yönettiği oyunda, eski bir İstanbul mahallesinde "kurgulanmış" bir aşkın hikayesi, saraydan uzaklaştırılan Mahitab'ın, Aksaray'ın bir sokağına taşınmasıyla başlayan ateşli bir aşk hikayesi anlatılıyor. Dekor tasarımını Hasan Yavuz, kostüm tasarımını Ceren Karahan, ışık tasarımını Zeynel Işık, müziğini Nedim Yıldız, dans ve hareket düzenini Asena Melikoğlu'nun yaptığı oyunda Ebru Uysal, Ali Fuat Davutoğlu, Ergin Özdemir, Özgür Cengiz, Özgür Deniz Kaya, Burçak Kaya, Tamay Açıkel, Volkan Demirer, Sinem Lökbaş, Meray Saygı, Ezel Erkman, Fikriye Musluoğlu, Gül Öz, Öykü Yılmazer, Buse Çağla Çelik, Dilek Ersoy, Cem Sel, Kağan Tekin, Volkan Çendik rol alıyor.
Özgür Deniz - 03.01.2020
Yılbaşı eğlencesinde ölen Betül'ün arkadaşından şok ifade Uyuşturucu kullandık
HARİTA MÜHENDİSİ UYUŞTURUCU GETİRMİŞ Olayın ardından Emniyet Müdürlüğü'ne ifadeleri alınan gençlerden Nurullah Tan'ın polise verdiği ifade, olayla ilgili bilinmeyenleri de ortaya çıkarmaya başladı. Eve uyuşturucu getirdiğini, bunu kullandıklarını anlatan Tan, Betül Karaayvaz'ın yatıp uyuduğunu, tekrar kalkıp, ikinci kez uyuşturucu kullandığını öne sürdü. Nurullah Tan şunları anlattı 31 Aralık gecesi arkadaşlarım beni arayarak parti yapacaklarını söyleyip, çağırdılar. Partiye giderken, yanımda Karşıyaka Mahallesi'nden tanımadığım birinden kullanmak için kokain almak istedim. 100 TL karşılığında uyuşturucu aldım. Ancak aldığım uyuşturucunun kokain değil, eroin olduğunu olaydan sonra poliste yaptığım teşhiste öğrendim. Maddeyi aldıktan sonra partiye gittim. Ben eve gittiğimde, evdekilerin ev sahibi Berkay T.'nin kendi yaptığı el yapımı rakıyı içtiklerini, ardından da viski içmeye başladıklarını öğrendim. Ben de alkol almaya başladım. Ardından mutfağa geçtim. Aldığım uyuşturucu maddeyi, satan kişinin tarif ettiği şekilde ezerek, toz haline getirip, burnuma çektim. Benim dışımda Ergün D., Burcu Ç., Veli T., Berkay T., Süleyman Ali Y.  Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 03.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
HARİTA MÜHENDİSİ UYUŞTURUCU GETİRMİŞ Olayın ardından Emniyet Müdürlüğü'ne ifadeleri alınan gençlerden Nurullah Tan'ın polise verdiği ifade, olayla ilgili bilinmeyenleri de ortaya çıkarmaya başladı. Eve uyuşturucu getirdiğini, bunu kullandıklarını anlatan Tan, Betül Karaayvaz'ın yatıp uyuduğunu, tekrar kalkıp, ikinci kez uyuşturucu kullandığını öne sürdü. Nurullah Tan şunları anlattı: "31 Aralık gecesi arkadaşlarım beni arayarak parti yapacaklarını söyleyip, çağırdılar. Partiye giderken, yanımda Karşıyaka Mahallesi'nden tanımadığım birinden kullanmak için kokain almak istedim. 100 TL karşılığında uyuşturucu aldım. Ancak aldığım uyuşturucunun kokain değil, eroin olduğunu olaydan sonra poliste yaptığım teşhiste öğrendim. Maddeyi aldıktan sonra partiye gittim. Ben eve gittiğimde, evdekilerin ev sahibi Berkay T.'nin kendi yaptığı el yapımı rakıyı içtiklerini, ardından da viski içmeye başladıklarını öğrendim. Ben de alkol almaya başladım. Ardından mutfağa geçtim. Aldığım uyuşturucu maddeyi, satan kişinin tarif ettiği şekilde ezerek, toz haline getirip, burnuma çektim. Benim dışımda Ergün D., Burcu Ç., Veli T., Berkay T., Süleyman Ali Y.  Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 02.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Olay, Güzelköy Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi'nde bulunan 2 katlı evde yılbaşı gecesi meydana geldi. Harita mühendisi Berkay T. (30), yeni yıl kutlaması için arkadaşları diş hekimleri Betül Karaayvaz ve Kaan Y., plastik cerrah Süleyman Ali Y., harita mühendisleri Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 02.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Olay, Güzelköy Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi'nde bulunan 2 katlı evde yılbaşı gecesi meydana geldi. Harita mühendisi Berkay T. (30), yeni yıl kutlaması için arkadaşları diş hekimleri Betül Karaayvaz ve Kaan Y., plastik cerrah Süleyman Ali Y., harita mühendisleri Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 01.01.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Olay, Pamukkale ilçesi Güzelköy Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi'nde bulunan iki katlı evde meydana geldi. Harita mühendisi Berkay T. (30), yeni yıl kutlaması için arkadaşları diş hekimleri Betül Karaayvaz ve Kaan Y., plastik cerrah Süleyman Ali Y., harita mühendisleri Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 01.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-8
Olay, Pamukkale ilçesi Güzelköy Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi'nde bulunan iki katlı evde meydana geldi. Harita mühendisi Berkay T. (30), yeni yıl kutlaması için arkadaşları diş hekimleri Betül Karaayvaz ve Kaan Y., plastik cerrah Süleyman Ali Y., harita mühendisleri Özgür Deniz A.
Özgür Deniz - 23.11.2019
Altay'ın rakibi Akhisarspor
TFF 1'inci Lig'de son 3 maçını kaybederek düşüşe geçen Altay yarın deplasmanda Akhisarspor ile kozlarını paylaşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgür Deniz Haberleri | Özgür Deniz Kimdir - Haberler - Özgür Deniz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Deniz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kartepe'de yazlık sinema günleri ilgiyle izleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:02:47. #1.16#

title