Özer Sencar Haberleri

Özer Sencar haber, Özer Sencar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özer Sencar - 11.04.2019
Eski Rektör Şimşek Hakim Karşısına Çıktı
Mahkeme başkanının "Özer Sencar ile niçin görüştünüz?" sorusuna sanık Şimşek "Özer Sencar'la rektörlük için, referans olması için görüştüm.
Özer Sencar - 07.09.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Öte yandan Metropoll Sosyal Araştırmalar Merkezi Başkanı Özer Sencar'ın da aynı soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
Özer Sencar - 02.11.2015
Özer Sencar'dan Seçim İtirafı: Başarısız Oldu
Metropoll'ün sahibi Sencar: Halkın tepkisini tespit edemedik, başarısız olduk.
Özer Sencar - 30.10.2015
Increase İn Voter Turnout Expected İn Turkey's Nov 1 Snap Elections
Turkey's voters are expected to head to polling stations on Nov. 1 in even greater numbers than the June 7 elections in a development that could be advantageous for all parties, according to survey companies. Özer Sencar, the chairman of the pollster Metropoll, said they expected the turnout to be between 84 and 86 percent, while underlining that the choices of around 2 million university students would play a decisive role after Oct. 30, the day after Republic Day, which is an official holiday, was also declared an administrative holiday by the government. The selection of Nov. 1 as a poll day raised question marks as to whether some civil servants and university students living in cities other than their hometowns might plan to extend their one-day official Republic Day holiday to head home to vote.
Özer Sencar - 07.05.2013
Tüad Başkanlığına Vural Çakır Getirildi
TÜAD Yönetim Kurulu'nda ayrıca Pervin Olgun, Fulya Durmuş, Handan Bilgiç, Elvan Oktar, Özer Sencar, Ebru Algım ve Erol Mercan yer aldı.
Özer Sencar - 07.02.2011
'Modern' Türkler, Yaşam Tarzı Konusunda Endişeli Değil
12 Eylül referandumunda "Hayır" oylarının "Evet" oylarından fazla çıktığı 18 il merkezi ile İstanbul ve Ankara'da "Hayır" oylarının daha yüksek olduğu büyük ilçelerden seçilen 3 bin 880 kişiye filtre soru yöneltildi. Katılımcıların yüzde 31,6'sı bu soruya evet cevabı verirken, yüzde 53'ü hayır, yüzde 15,4'ü ise cevap vermedi. Profesör Özer Sencar, Profesör İhsan Dağı, Profesör Doğu Ergil, Dr.
Özer Sencar - 07.01.2011
ABD ve İsrail'i Sevmiyoruz
-"ABD VE İSRAİL'İN POLİTİKAKALARINA ANTİPATİDE KESKİN HIZLAMA"- Buna rağmen, MetroPoll araştırmasının, "Amerika'nın ve özellikle İsrail'in politikalarına duyulan antipatide keskin bir hızlanma gösterdiği gibi göründüğü" vurgulanan analizde, MetroPoll Başkanı Prof. Dr. Özer Sencar'ın yüzde 43'lik oranının şimdiye kadar yaptıkları araştırmaların arasında en yüksek oranı olduğu yönündeki sözleri de aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özer Sencar Haberleri | Özer Sencar Kimdir - Haberler - Özer Sencar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özer Sencar kimdir, hayatı ve biyografisi. MetroPOLL'ün liderler anketine Mansur Yavaş damgası! Yüzde 55'le zirvede yer aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 16:10:59. #1.15#

title