Özcan Deniz Yapımcısı Olduğu Filmde Medyumu Canlandırdı

Özcan Deniz Yapımcısı Olduğu Filmde Medyumu Canlandırdı

Haberler.com - Haberler | Magazin
Özcan Deniz Yapımcısı Olduğu Filmde Medyumu Canlandırdı

Yapımcılığını üstlendiği "Her Şey Aşktan" filminin gişe yapmamasından korkan ünlü sanatçı, filmde adı geçsin diye bir medyumu canlandırdı.

Ünlü sanatçı, çekimlerine başladığı 'Her Şey Aşktan' filminin gişe yapmamasından korktuğu için kendisine de rol ayarlamıştı. Ünlü sanatçı, önlem olarak kendisine rol ayarladığı filmde medyumu canlandırdı.

KONUK OYUNCU OLDU

Özcan Deniz, projeyi okuyup yapımcı olmaya karar verince senaryodaki 'Medyum Kado' rolünü kendine ayırdı. 'Su ve Ateş', 'Evim Sensin', 'Ya Sonra' gibi romantik filmlerle sinemada rüştünü ispatlayan Özcan Deniz, Avşar Yapım'la birlikte ortak yapımcılığını üstlendiği yeni filminde konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçti.

BOYNUNA GEÇİCİ DÖVME YAPTIRDI

Özcan Deniz, projeyi okuyup yapımcı olmaya karar verince senaryodaki 'Medyum Kado' rolünü kendine ayırdı. Sevilen sanatçı, medyum sahneleri için sürme çekti ve boynuna geçici dövme yaptırdı. Andaç Haznedaroğlu imzalı filmde Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer başrolde.


Haber Yorumları (22)
TT: buse boyundaki dovmesi var ozcanin adi , o yazmisti OZCAN.
PARNAS: Yaptigi bütün filmler hindistandan koreden çalma. Utanmaz adam birde senaryo özcan deniz yaziyor
KK: Ramazan mesaji unuttu galiba, senin sevgilisi cocuk. Bos konusma.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title