Özcan Deniz, evinden taşınmadığı gerekçesiyle eski eşi Feyza Aktan'a ihbarname gönderdi

Özcan Deniz, evinden taşınmadığı gerekçesiyle eski eşi Feyza Aktan'a ihbarname gönderdi

17.11.2020 11:04 | Son Güncelleme: 17.11.2020 13:24

Geçtiğimiz yıl boşanan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında yeni bir kriz yaşandı. Deniz, mahkeme kararınca kendi oturması gereken evden bir türlü taşınmayan Aktan'a ihbarname çektirdi.

Geçen yıl ihanet iddiaları sonrası Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşanan çift arasında yeni bir gerilim yaşanıyor. Özcan Deniz mahkeme kararınca Sarıyer'de bulunan ikametinde yaşamaya devam edecekti. Fakat Feyza Aktan evden çıkmayı reddedip oğlu ile orada yaşamaya devam etti. Deniz, ihtarname çekip eski eşinin evi boşaltmasını ve anahtarı kendisine teslim etmesini istedi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Günaydın'da haberine göre, fakat ihtarnameye rağmen Aktan evden ayrılmadı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Eşinin kendisine ait evi gasp ettiğini ileri süren Deniz'in şikayetinin ardından soruşturma başlatıldı.

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a şok suçlama!

TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ

Yürütülen soruşturmada savcılık, Özcan Deniz'in ihbar ettiği suçun cezai bir yaptırımı olmadığını, ünlü şarkıcının hakkını hukuk mahkemelerinde araması gerektiği belirterek dosyaya takipsizlik kararı verdi.

FEYZA AKTAN'IN 15 MİLYON TL TAZMİNAT İSTEDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

15 aylık evliliklerini 2019 Haziran'da bitiren Özcan Deniz ile Feyza Aktan, geçen aylarda yine gündeme gelmişti. Aktan'ın Deniz'e, "Ya yeniden evlenelim ya da bana istediğim 15 milyon TL tazminatı ver" diye rest çektiği ileri sürülmüştü.

Özcan Deniz, evinden taşınmadığı gerekçesiyle eski eşi Feyza Aktan'a ihbarname gönderdi
Haber Yorumları (18)
MİNE: Ne güzel çocuğunun Anası aynı evde Ne var bunda iyiya Allah akıl versin Sonrada eski eşim çocuğumu göstermiyor diye Çar Çar konuşursunuz Virüsten daha kötüsünüz çok .
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Ne kadar fuzuli bir hayatınız var sizin böyle
ABC: Zina yasası geri gelsin. Zina yap bebek olsun sonra evlen. Cocuk doğduktan sonra hemen bosan. Bu ne rezillik. Aile birligi diye bir sey kalmadi. Toplumda da bu yayılmaya başladı. Kötü örnek oluyorlar. Mahkemeler boşanma davalarıyla dolu. İnsanlarımıza yazık. Doğan çocuklara yazık.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title