Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme

Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme

18.11.2020 10:42 | Son Güncelleme: 18.11.2020 17:00

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel koronavirüs salgınına karşı yeni kısıtlamalarla ilgili oluşan kafa karışıklığına, yıllar önce yayınlanan Avrupa Yakası'ndan bir sahneyi paylaşarak gönderme yaptı.

İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda yeni koronavirüs tedbirleri uygulanması için valiliklere genelge gönderdi. Buna göre; 21 Kasım Cumartesi günü saat 20:00'den 22 Kasım Pazar günü saat 10:00'a kadar ve 22 Kasım Pazar günü saat 20:00'den 23 Kasım Pazartesi 05:00 saatine kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

BURHAN ALTINTOP'UN SAHNESİNİ YAYINLADI

Getirilen yasağın duyurulmasının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Gülse Birsel, yıllar önce yayınlanan Avrupa Yakası dizisinden Burhan Altıntop'un bir sahnesini yayınladı. Oyuncu paylaşımına "Son Covid 19 yasaklarına göre hangi akşam saat kaçta kim tam olarak nerede olacak, paket servis hafta ortası kaça kadar, hafta sonu restorandan tatlı helva getirtme vaktimiz olacak mı yoksa o da 20.00'den sonra şey mi..." notunu yazdı.

Birsel'in paylaştığı video kısa sürede 680 binden fazla izlendi.

Oyuncu Gülse Birsel, sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yaptığı paylaşımla kahkahaya boğdu
Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme
Haber Yorumları (33)
BİRİSİ İŞTE: Hımmmm gülse hanım coronayla tanışırsa helvayı oraya ister artık.
BİRİSİ İŞTE: Hımmmm gülse hanım çorbayla tanışırsa helvayı oraya ister artık.
MEHMET: Kuş gribi vardı domuz gribi vardı kırım kongo kene hastalığı vardı ne oldu onlara birilerinin kasası yine dolacak olan garibana olacak
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title