Advertisement

Otantik ve Gizemliye Doğru Bir Tur

Otantik ve Gizemliye Doğru Bir Tur
Bültenler - Haberler | Güncel

Gazella Kurban Bayramı için uzak diyarlara en ince ayrıntısına kadar planlanmış bir tur düzenliyor.

Gazella'nın 04–12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek Vietnam ve Kamboçya turu ile tatilseverler Güneydoğu Asya'yı keşfe çıkıyor.

Vietnam ve Kamboçya Güneydoğu Asya'da, Çinhindi Yarımadası'nın doğusunu kaplayan iki ülke. Yakın zamana kadar sadece savaş ile çağrışım yapan Vietnam, göz kamaştıran güzellikleri ve zengin kültürüyle sanki küllerinden yeniden doğarak turistlerin ilgisini çekiyor. Yıllar yılı iç savaş ile mücadele etse de, geçmişinde yatan trajedileri derinlere gömmeyi başarabilmiş, tapınaklarıyla ünlü Kamboçya ise doğası ve tarihiyle sizleri büyülemeye hazırlanıyor.

Turlarını, ziyaret edilen yerlerin kendine has dokusunu ve yaşam tarzını en iyi şekilde yansıtmak üzerine kurgulayan Gazella, 4–12 Kasım tarihleri arasında Vietnam ve Kamboçya'ya 2.450 Euro'luk bir tur düzenliyor. Gazella'nın tur ücreti, ev-havaalanı arası transferlerini, gidiş-dönüş ve iç hatlar uçak biletlerini, Saygon, Hanoi, Phnom Penh ve Siem Reap'a düzenlenecek tüm gezileri, 5 yıldızlı otel konaklamaları, sabah kahvaltılarını ve tüm öğlen ve akşam yemeklerini kapsıyor. En ince ayrıntısına kadar planlanan Gazella turları, katılımcılarına seyahat esnasında bilmedikleri ekstra maliyet çıkarmama taahhüdüyle öne çıkıyor.

Neden Vietnam ve Kamboçya?

Eşsiz sahil şeridi ve göz alabildiğince uzanan pirinç tarlalarıyla adeta keşfedilmeyi bekleyen Hanoi'yi görmelisiniz…

Vietnam'ın doğa mucizesi Halong Bay gezmelisiniz…

Deniz ürünleri denince Vietnam mutfağında seçenekler sınırsız. Tabii herşeyin taze olduğunu eklemeye gerek yok…

İnsanların suyun üzerinde yaşadığı ve çalıştığı, Mekong Yaylası'nın kalbi sayılan Vinh Long şehri ve yüzen çarşı Cai Be'de yapacağımız bot gezisi keyfi…

Gerçek bir Çin mahallesinde leziz yemekler… Özellikle de bu kültürün favorisi olan pirinç!

Vietnam- ABD savaş döneminde Amerikan askerlerine karşı yapılmış 200 kilometre uzunluğundaki Cu Chi tünellerinin akıl almaz geometrisine ne dersiniz?

Her biri UNESCO tarafından koruma altına alınmış 1.200 yaşındaki Angkor Wat Tapınakları…

Yağmur ormanlarının içine gizlenmiş, dünyanın en büyük tapınaklar zincirini sahip Siem Reap bugün turistler için en gözde yerlerden biri…

Phnom Penh ve Siem Reap en iyi kafeleri ve barlarıyla Kamboçya kültürüne başka bir bakış açısı sunacak…

Geleneksel Khmer Dansı gösterileri…

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title