Osmaniye'de kısıtlama dinlemeyen kalabalığa polis müdahalesi!
Advertisement

Osmaniye'de kısıtlama dinlemeyen kalabalığa polis müdahalesi!

İhlas Haber Ajansı / Perihan Kara - Haberler | Güncel

Yüksek riskli bölgeler arasında yer alan Osmaniye'de tam kapanma kurallarına uyulmadı. Şehir merkezinde bir araya gelen şehit yakınları, sosyal mesafeyi ihlal etti.

Haftalık olarak güncellenen koronavirüs renk tablosunda yüksek riskli iller arasında yer alan Osmaniye'de tam kapanma kuralları ihlal edildi.

ASKER UĞURLAMA TÖRENİ ZANNEDİLDİ

Şehir merkezinde bulunan Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olaydan yansıyan görüntülere göre, kısıtlamaya rağmen ana yolda kalabalık oluştu. Söz konusu kalabalığın asker uğurlamak için bir araya geldiği sanılsa da gerçek bu değildi. Ana yolu kapatan kişilerin şehit yakını olduğu kısa sürede ortaya çıktı.

Osmaniye'de kısıtlama dinlemeyen kalabalığa polis müdahalesi!

ASKERDE ŞEHİT OLAN YAKINLARI İÇİN TOPLANDILAR

Minibüs ve otomobillere doluşarak ana yolu kapatan kişiler, havaya silah sıkıp sloganlar attı. "En büyük asker bizim asker", "Şehitler ölmez vatan bölünmez" nidaları sokaklarda yankılanınca olaya polis müdahale etti. Polis müdahalesinin ardından kısa sürede dağılan kalabalık, askerde şehit olan bir yakınları için toplanmıştı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Perihan Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title