Osman Açıkgöz Haberleri

Osman Açıkgöz haber, Osman Açıkgöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Açıkgöz - 11.09.2021
Aydın'da şoförler, aşıya davet etti
"Aşı olmak için Türkiye'ye dönmeyi bekledim" Aşısını olmak için Türkiye'ye gelmeyi beklediğini belirten Efeler Şehir içi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Şoförlerinden Engin Kanşıray, "Dün akşam saatlerinde Fransa'dan Türkiye'ye geldim. Aşımı olmak için de buraya dönmeyi bekledim, Türkiye'ye güvendim, Türk hekimlerine güvendim. Bizim sektörde de aşının önemi çok büyük. O nedenle hiç geciktirmeden aşımı olup, işimin başına geçtim. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Osman Açıkgöz'e ve Koooperatif Başkanımız Okan Yalçın'a bu çalışmaları gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Osman Açıkgöz - 06.08.2021
Son dakika haberleri! Aydın'da Yangın Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Vali Yardımcısı Dr.Ömer Faruk Günay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Mesut İnan, İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, DSİ 21.
Osman Açıkgöz - 19.06.2021
Söke'de bir AVM'de aşı istasyonu kuruldu
Aşı standını ziyaret eden Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, aşılama çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Osman Açıkgöz - 09.11.2018
Vali Meral Tüm Organlarını Bağışladı
Organ bağışı haftası nedeniyle İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz ve Karaman Organ Nakli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAR-ON-DER) Başkanı Ercan Çalışkan, Vali Meral'i makamında ziyaret etti.
Osman Açıkgöz - 06.11.2018
Karaman'da Organ Bağışı Haftası
Organ bağışını çok önemsediklerini dile getiren Arslan, şunları ifade etti: "İnsan vücudu mide, sindirim sistemi gibi sistemlerden oluşuyor. Sistemler de organlardan oluşuyor. Organ bir şekilde görevini yapamaz duruma gelir ise, sistem çalışmıyor. Sistem çalışmayınca da insan hayatı bir şekilde son buluyor. Tıbbın ilerlemesiyle organların başka bir bedene nakledilmesi durumu gerçekleşmiş ve canlar kurtarılmaya başlamış. Bu sebeple organ bağışını çok önemsiyoruz." Etkinliğe, Vali Fahri Meral, Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, KMÜ Sağlık Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şahin, Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Özçalık, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz, sağlık çalışanları, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Osman Açıkgöz - 08.08.2018
Karaman'da Devlet Hastanesi Tıp Fakültesi ile Birlikte Kullanılacak
Rektörlük makamında gerçekleştirilen imza töreninde KMÜ Rektörü ve aynı zamanda Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mehmet Akgül, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan ve Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz yer aldı.
Osman Açıkgöz - 17.07.2018
Karaman'da Periferik Damar Hastalıkları ve Yara Bakım Merkezi Açıldı
Başhekim Dr. Osman Açıkgöz, yaptığı açıklamada, Yara Bakım Servisinde diyabetik ayaktan, bası ve yatak yaralarına, dolaşım bozukluğuna bağlı yaralardan, varis yaralarına, ameliyat sonrası kapanmayan yaralara kadar çok geniş bir yelpazede sorunun kaynağına yönelik tedavi ve bakım uygulandığını belirtti.
Osman Açıkgöz - 20.06.2018
Karaman Devlet Hastanesinde Kiosk Cihazları
Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz, gazetecilere yaptığı açıklamada, kiosk cihazı ile vatandaşların poliklinik muayene sıra numarası alımı, MHRS randevularının onayı ve sonuç sırası alımı olmak üzere üç farklı işlem yapacağını söyledi.
Osman Açıkgöz - 06.12.2016
Acil Sağlık Hizmetleri Haftası"
112 Acil Sağlık Hizmetlerinin,Türkiye'nin her noktasında ve yurt dışında her türlü felakete yardım eder duruma geldiğini belirten Koç, şunları söyledi: "Bartın'ın en ücra köşesine dahi ulaşabilir durumdayız. Gerçekten iyi bir sağlık hizmeti veriyoruz. Ambulans donanımlarımız oldukça yeterli. Ama bizim burada vatandaşlarımızdan beklentilerimiz var. Özellikle bunu vurgulamak istiyoruz. 112 Acil Sağlık Hizmetlerindeki 112 telefonunu gereksiz olarak meşgul edilmemesidir. Ambulanslarımız trafiğe çıktığında 'Bizim de bir yakınımız olabilir' düşüncesiyle ambulanslarımızın sirenini duydukları ya da ışığını gördüğü anda trafikte ambulanslarımıza yol verilmesi gerekiyor. Buna dikkat çekmek amacıyla da Bakanlığımız tarafından "Yaşama yol ver" sloganıyla bir takım etkinlikler gerçekleştiriliyor. Biz de burada buna dikkat çekmek istiyoruz." Yürüyüşe, Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz ile 112 çalışanları ve sağlık görevlileri katıldı.
Osman Açıkgöz - 12.05.2016
Shmyo Öğrencilerine Hastane Yönetimi Anlatıldı
Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde sağlık profesyonelleri öğrencilerle biraraya geliyor. Bu haftaki etkinlikte Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz "Hastane Yönetimi ve Organizasyonu" konusunda bir konferans verdi.
Osman Açıkgöz - 18.09.2013
Anne Ölümlerini Engellemek İçin Toplandılar
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından yürütülen Anne Ölümlerini Önleme Programı kapsamında Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü koordinasyonunda toplantı gerçekleştirildi. "Anne Ölümlerinin Önlenmesi" konulu toplantıya İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Halk Sağlığı Müdürü Dr.Ahmet Demir, Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, Halk sağlığı Müdür Yardımcısı Uzm.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Açıkgöz Haberleri | Osman Açıkgöz Haber - Haberler - Osman Açıkgöz haberleri, son dakika osman açıkgöz haber ve gelişmeleri burada. Plajda kalbi duran Boşnak turisti şans eseri orada bulunan İl Sağlık Müdürü kurtardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 21:09:33. #1.16#

title