Okan Buruk, Galatasaray Camiasından Ve Taraftarlardan Özür Diledi

İstanbul - (dha) Galatasaray'a Dönmesi Gündeme Gelen Okan Buruk, Sarı -kırmızılı Taraftarların Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Açtıkları "Ayağın Gibi Kalbimizi Kırdın, Özür Dile" Pankartına Karşılık Verdi.sarı Kırmızılı Takımdan İnter'e Giderken Bazı Hatalar Yaptığının Farkında Olduğunu Belirten...

Okan Buruk, Galatasaray Camiasından Ve Taraftarlardan Özür Diledi


İSTANBUL - (DHA) Galatasaray`a dönmesi gündeme gelen Okan Buruk, sarı -kırmızılı taraftarların Florya Metin Oktay Tesisleri`nde açtıkları ¨Ayağın gibi kalbimizi kırdın, özür dile¨ pankartına karşılık verdi.
Sarı kırmızılı takımdan İnter`e giderken bazı hatalar yaptığının farkında olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, Faruk Süren ve bazı yöneticilerin eleştirilerini ağır bulduğunu ifade ederek, ¨Taraftarlarımızı üzdüm, biliyorum. Ama elimde değildi. Gençtim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Galatasaray`dan gidişimin parayla ilgisi yoktu. Sadece yurt dışında oynama sevdası içindeydim. Benim gönlümde Galatasaray sevdası hiç bitmedi. Çünkü benim gözümü açtığım yer orası. Sarı kırmızılı renklere aşığım ben. Artık kötü günlerin bitmesini istiyorum. Ben Galatasaray`a geri dönmek istiyorum. Eğer insanları üzdüysem ve kırdıysam onlardan özür diliyorum¨ dedi.
Sarı - kırmızılı takım ile 6 Türkiye ligi şampiyonluğu, UEFA Kupası, Süper Kupa ve Şampiyonlar Ligi`nde çeyrek final başarıları yaşayan Okan Buruk`un, özür dilemesinin ardından Galatasaraylı yöneticileri nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor.

(Haber: Ayhan Şensoy)

Kaynak: DHA