Öğretmen Katil Zanlısının Tehdit ve Hırsızlık Davası 5 Mart'ta
Haberler » Güncel » Öğretmen Katil Zanlısının Tehdit ve Hırsızlık Davası 5 Mart'ta - Haber

Öğretmen Katil Zanlısının Tehdit ve Hırsızlık Davası 5 Mart'ta

Konya'da eski kız arkadaşı öğretmen Gülşah Aktürk'ü öldürmekten tutuklanan Hakan Başar'ın, tehdit, hakaret ve hırsızlık suçlamasıyla Van 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına 5 Mart 2013'de başlanacak.

Öğretmen Katil Zanlısının Tehdit ve Hırsızlık Davası 5 Mart'ta

'da eski kız arkadaşı öğretmen 'ü öldürmekten tutuklanan 'ın, tehdit, hakaret ve hırsızlık suçlamasıyla 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına 5 Mart 2013'de başlanacak.

Van Namık Kemal İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapan Gülşah Aktürk'ü geçen hafta perşembe günü Konya'da öldüren erkek arkadaşı Hakan Başar, iddiaya göre ayrıldıktan sonra Aktürk'ün kaldığı konteynerde hırsızlık yaptı, genç öğretmeni tehdit etti, hakarette bulundu. Gülşan Aktürk'ün polise şikayeti üzerine başlatılan işlemler sonunda Hakan Başar hakkında Van 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. Davanın ilk duruşması da 5 Mart 2013'de görülecek. Halan Konya'da tutuklu bulunan Başar'ın talimatla ifadesinin alınacağı ve duruşma gününe kadar da eksik belge ve bilgilerin tamamlanacağı belirtildi. - Van

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler