ÖĞRENCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU HABERLERİ

Öğrenci Dernekleri Federasyonu Haberleri

Öğrenci Dernekleri Federasyonu haber, Öğrenci Dernekleri Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 26.6.2020
Edirne'den kısa kısa
UDEF'ten Rektör Tabakoğlu'na ziyaret Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) temsilcileri, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 13.4.2020
UDEF, Türkiye'deki uluslararası öğrencilere gıda, temizlik ve nakdi yardımlarda bulundu
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF), eğitim almak için Türkiye'de bulunan yabancı öğrencilerin koronavirüs sürecinde yalnız bırakılmadıklarını, bu öğrencilere gıda, temizlik ve nakdi yardımlarda bulunulduğunu bildirdi.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 30.3.2020
Uluslararası öğrenciler karantina sürecini online kurslarla değerlendiriyor
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Mehmet Ali Bolat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs nedeniyle az sayıda yabancı öğrencinin ülkelerine döndüğünü, uluslararası öğrencilerin, Türkiye'ye büyük bir güven duyduğunu söyledi.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 12.3.2020
AA Sakarya Bölge Müdürlüğüne ziyaret
Göl, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneğince 4-5 Nisan tarihlerinde Demokrasi Meydanı'nda 13.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 11.3.2020
MÜSİAD ve TÜRGEV arasında iş birliği protokolü imzalandı
Türkiye'nin kalkınması, bölgesinde etkin, küresel ölçekte ise saygın bir ülke olma idealiyle çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, "Akademi, Sanayi ve Kamu" üçgenindeki faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlayış doğrultusunda, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ile iş birliği protokolü imzalayan MÜSİAD, son olarak TÜRGEV ile iş birliğine gitti.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 11.3.2020
Müsiad İle Türgev güçlerini birleştirdi
Ülkemizin kalkınması, bölgesinde etkin, küresel ölçekte ise saygın bir ülke olma idealiyle çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, "Akademi, Sanayi ve Kamu" üçgenindeki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu anlayış doğrultusunda, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve ile iş birliği protokolü imzalayan MÜSİAD, son olarak Türkiye'nin önde gelen vakıflarından TÜRGEV ile iş birliğine gitti.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 6.3.2020
"UDEF 13. Uluslararası Öğrenci Buluşması" İzmir'de başladı
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonunun (UDEF) 61 ülkede 111 şehirde "Dünya ile buluş" sloganıyla gerçekleştirdiği, "13. Uluslararası Öğrenci Buluşması" etkinlikleri İzmir'de başladı.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 5.3.2020
Afganistan'da Uluslararası Öğrenci Buluşması töreni düzenlendi
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Kabil Koordinatörlüğü Sürekli Eğitim Merkezi'nde düzenlenen törene, TİKA Kabil Koordinatörü Zühtü Çal, Hadaf Kültür Derneği Başkanı ve Tahar Milletvekili Hamiduddin Yoldaş, Farah Milletvekili Abdul Nasır Farahi, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) temsilcisi ve öğrenciler katıldı.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 1.3.2020
Senegal'de 13. Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliği
Senegal'in başkenti Dakar'da Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF), Türkiye Uluslararası Mezunlar Derneği (TUMED) ve Senegal Türkiye Mezunları Derneği (ASEDIT) tarafından 13. Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliği düzenlendi.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 25.2.2020
Uluslararası Öğrenci Buluşması, Gaziantep'te tanıtıldı
ULUSLARARASI Öğrenci Dernekleri Federasyonunun (UDEF) 61 ülkede 111 şehirde "Dünya ile buluş" sloganıyla başlattığı 13'üncü Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliklerinin tanıtımı toplantısı Gaziantep'te yapıldı.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 25.2.2020
Büyükşehir ev sahipliğinde Dünya öğrencileri buluştu
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu'nun (UDEF), "Dünya ile Buluş" temasıyla gerçekleştireceği 13'üncü uluslararası öğrenci buluşması etkinliklerinin basın tanıtım toplantısı gerçekleşti.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 1.12.2019
"Filistin'in Nabzı Durdurulamayacak" konferansının sonuç bildirgesi açıklandı Açıklaması
Medics World Wide'ın (Uluslararası Tıbbi Yardım Derneği) ikinci kez düzenlediği uluslararası "Filistin'in Nabzı Durdurulamayacak" konferansının sonuç bildirgesi açıklandı.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 29.11.2019
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu'nu (UDEF) ziyaret etti.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 16.11.2019
3. Uluslararası Öğrenciler Kısa Film Şiir ve Hikaye Yarışması Ödül Töreni
Kurtulmuş, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu'nun, Bahçelievler Nurettin Topçu Kültür Merkezinde "barış" temasıyla düzenlediği "Benim Ülkem Türkiye" 3.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 16.11.2019
GÜNDEM / 16 Kasım 2019
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Topkapı kampüsünde düzenlenecek Fatih, Silivri, Topkapı ve Zeytinburnu sosyal güvenlik merkezleri toplu açılış törenine katılacak.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 11.11.2019
"Benim Ülkem Türkiye" yarışmasını kazananları 16 Kasım'da ödüllerini alacak
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından "Benim Ülkem Türkiye" kısa film, şiir ve hikaye yarışmasını kazananları, 16 Kasım'da yapılacak törenle ödüllerini alacak.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 21.9.2019
"Benim Ülkem Türkiye" yarışmasının detayları açıklandı
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu'nun (UDEF) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği "Benim Ülkem Türkiye" yarışmasının detayları açıklandı.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 4.5.2019
150 Bin Uluslararası Öğrencinin 17 Bini Ytb Burslusu"
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın (AA) da Global İletişim Ortağı olduğu "12.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 4.5.2019
12. Uluslararası Öğrenci Buluşması
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından "Doğudan Batıya Adil Bir Dünyaya" sloganıyla düzenlenen 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın final programı, İstanbul'da gerçekleştirildi.
Öğrenci Dernekleri Federasyonu - 2.5.2019
Malezya'da "12. Uluslararası Öğrenci Buluşması" Etkinliği
KUALA Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından, Anadolu Ajansının (AA) Global İletişim Ortağı olduğu 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Öğrenci Dernekleri Federasyonu Haberleri | Öğrenci Dernekleri Federasyonu Haber - Haberler - Öğrenci Dernekleri Federasyonu haberleri, son dakika öğrenci dernekleri federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: Kovid-19'a rağmen uluslararası öğrencilerin tercihi Türkiye oldu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.11.2020 03:23:46. #1.15#
title