Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu

Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu

20.10.2020 11:41 | Son Güncelleme: 20.10.2020 16:58

Sakarya'da bir baba oğluyla birlikte camiye gitti. Baba takla attıktan sonra namaza başlarken, cami içinde dolaşan çocuk da bir süre sonra takla attı ve namaz kılmaya başladı. Bu durum herkes tarafından merak edilirken, babanın oğluna camiyi sevdirmek için böyle bir hareket yaptığı ortaya çıktı.

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan Yunus Emre Camii'nde meydana gelen olayda, cemaatin namazın farzını kıldığı sırada oğlu ile içeri giren baba çorabını giydikten sonra takla atarak cemaatle namaza durdu. Babasını gören çocuk ise camii içinde birkaç tur attıktan sonra babasının yaptığı hareketi tekrar ederek namaza durdu.

CAMİYİ SEVDİRMEK İÇİN YAPMIŞ

Yaşanan bu olay caminin güvenlik kamerasına yansırken, görüntüler yüzlerde tebessüm oluşturdu. Baba ve oğlu tarafından yapılan bu hareket camidekiler tarafından merak edildi. Takla atarak namaza duran babanın oğluna camiyi sevdirmeye çalıştığı, bu yüzden böyle bir hareket yaptığı öğrenildi.

Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (207)
HDHHDD: o camiye gitmeyen cehenneme gidecek bu gercek bir vaat inanmayan denesin
AYSE: Ne güzel bir baba??
VATANDAS: inanin.yorum.yapanlari.yuzde.98.inamaz.kilmiyordur
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title