NİYAZİ ERTEN HABERLERİ

Niyazi Erten haber, Niyazi Erten son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niyazi Erten

Niyazi Erten

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Niyazi Erten Kimdir ?

1970 yılı İstanbul doğumlu ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1993 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Ankara Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. 1996 yılında Tekirdağ’da Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliğine başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Niyazi Erten - 19.10.2019
19 Ekim Muhtarlar Günü
Kaymakam Niyazi Erten, burada yaptığı konuşmada, muhtarlığın, gelenekselleşmiş ve halkın benimsediği önemli bir müessese olduğunu söyledi.
Niyazi Erten - 31.07.2019
Mevsimlik işçilere sağlık ve eğitim hizmeti
Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, işçilerin konakladığı alanda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
Niyazi Erten - 31.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, devletin çok güzel bir projesi olduğunu belirterek "Burası Türkiye'de model proje olarak başlamıştır.
Niyazi Erten - 04.12.2018
İntihar Girişimini Önleyen Polisler Ödüllendirildi
Kaymakam Niyazi Erten'in, komiser yardımcısı ve polis memurunu çabalarından dolayı Başarı Belgesi ile ödüllendirdiği bildirilen açıklamada, Erten'in polisleri örnek davranışları nedeniyle tebrik ederek, başarı dilediği ifade edildi.
Niyazi Erten - 03.11.2018
Sevgi Evleri'nde Kalan Çocuklar Eğlendi
Valilikten yapılan yazılı açıklama göre, kentteki bir otelde gerçekleştirilen etkinliğe, Vali Yavuz ile eşi Selda Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile eşi Münire Tekintaş, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten'in eşi Nilgün Erten, vali yardımcıları, kaymakam ve daire müdürlerinin eşleri ve çocuklar katıldı.
Niyazi Erten - 19.09.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Tören, Atatürk'ün Ordu'ya gelişinde karaya ilk ayak bastığı yer olan İlk Adım Anıtı önünde düzenlendi. Altınordu Kaymakamlığı ve Altınordu Belediyesi çelenklerinin sunulmasıyla başlayan tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla devam etti.  Törene Vali Seddar Yavuz, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bazı protokol temsilcileri, öğretmen, öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.
Niyazi Erten - 31.07.2017
Fındıkta Çocuk İşçiliğine İzin Verilmeyecek"
Mevsimlik tarım işçiler, Saraycık ve Uzunisa mahallelerinde bulunan alanlara çadırlarını kuruyor. Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve beraberindeki heyet, tarım işçilerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Niyazi Erten - 25.07.2017
Yaşlı Yaşam Merkezi'nin Temeli Atıldı
Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Cumhuriyet Mahallesi'nde gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, projenin, sosyal devlet anlayışının en güzel örneklerinden biri olduğunu söyledi.
Niyazi Erten - 01.12.2016
Ordu'ya Yeni Atamalar
3 vali yardımcısı gitti Ordu Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar Niğde Vali Yardımcılığı'na, Ordu Vali Yardımcısı Halil Karbuz Mersin Vali Yardımcılığı'na, Ordu Vali Yardımcısı Niyazi Erten ise Şenol Esmer'den boşalan Altınordu Kaymakamlığı'na, Akkuş Kaymakamı Hüseyin Atilla Batman Valiliği Hukuk İşleri Müdürlüğü'ne getirildi.
Niyazi Erten - 19.05.2013
Ordu'da 19 Mayıs Coşku ile Kutlandı
Tören, ilk olarak Atatürk Anıtı'na çelenk koyulmasıyla başladı. Çelenk koyulmasının ardından CHP Ordu İl Teşkilatı Atatürk Anıtı'na karanfiller bıraktı. Kutlamalar daha sonra Cumhuriyet Meydanı'nda devam etti. Kutlamalara eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ordu Vali Vekili Ömer Adar, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, Belediye Başkanı Seyit Torun, Vali Yardımcıları Abdullah Demir, Niyazi Erten, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ömer Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Engin Tekintaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Aydın, AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Baro Başkanı Av.
Niyazi Erten - 07.05.2013
Ordu'nun "Stratejik Planı" Hazırlanıyor
"Ordu İli Stratejik Planı" projesi tanıtım toplantısına, İl Jandarma Komutanı Albay Şeref Çakmak, Vali Yardımcısı Niyazi Erten, İl Genel Meclisi Başkanı Engin Tekintaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Aydın, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz, Proje Koordinatörü Yrd.
Niyazi Erten - 26.04.2013
Ogc Başkanı Aydın: "Ordu Valiliğini Dikkate Almıyorlar"
Bu genelge 2008 yılında yayınlanıyor, ardından Ordu Valiliği de 09 Kasım 2012 tarihinde bütün kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara buna bankalarda dahil bunların tamamına Valimiz adına Vali Yardımcımız Niyazi Erten imzalı bir genelge yayınlıyor ve bu genelgede şöyle diyor.
Niyazi Erten - 04.04.2013
Üniversite Öğrencilerine Bal Dağıtıldı
Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Kampüsü içerisinde yer alan Tıp Fakültesi Morfoloji Binası'nda gerçekleştirilen bal dağıtım etkinliğine Ordu Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.
Niyazi Erten - 04.04.2013
Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Bal
ODÜ Tıp Fakültesi morfoloji binasında düzenlenen bal dağıtım programına, Ordu Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, ODÜ Rektörü Prof.
Niyazi Erten - 30.03.2013
Prof. Dr İlber Ortaylı'dan "Cumhuriyetin İlk Yüzyılı" Konferansı
Ordu Kültür Sanat Merkezi Büyük Salon'da gerçekleştirilen konferansa Vali Orhan Düzgün, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, Vali Yardımcıları Niyazi Erten, Mahmut Ağbal, Yemen Bayrak, İl Emniyet Müdür Vekili Hakan Ateştenyılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Gülderen, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, kaymakamlar, daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Niyazi Erten - 28.03.2013
Vali Düzgün, Kaymakamları İnternet Kafe Konusunda Uyardı
Kamu hizmetlerinin ve yatırımlarının takip ve koordinasyonunu sağlamak amacıyla her ay düzenli olarak yapılan ATAK toplantısına Vali Yardımcıları Ömer Adar, Salih Yüce, Abdullah Demir, Niyazi Erten, Yemen Bayrak, İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı, İl Genel Meclis Başkanı Engin Tekintaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Aydın ve İlçe Kaymakamları ile daire müdürleri katıldı.
Niyazi Erten - 22.03.2013
Güreş
Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Niyazi Erten, güreşin çok önemli bir spor olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Güreş, bizim ata sporumuz, olimpiyatlarda en fazla madalya kazandığımız, dünya ve Avrupa şampiyonlarında her zaman zirveyi zorladığımız bir spor dalı.
Niyazi Erten - 13.03.2013
Doktorlar Sahnede
14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Aksiyon Sağlık Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen etkinlik Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşti. Kokteyl ile başlayan Tıp Bayramı etkinliği, tamamı doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan "Grup Bilmem Ne" tiyatro ekibinin "Kalp Krizi Değil Gülme Krizi" gösterisi ile devam etti. Çok sayıda sağlık çalışanının katıldığı etkinliğe Ordu Vali Yardımcıları Abdullah Demir, Salih Yüce, Niyazi Erten, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr.
Niyazi Erten - 03.03.2013
Yeşilay Haftası Nedeniyle Bisiklet Turu Düzenlendi
Ordu İlkadım Anıtı önünde toplanan 63 bisikletli ve vatandaşlar daha sonra Atatürk Kültür Merkezi'ndeki bilgilendirme toplantısına geçti. Bilgilendirme toplantısına Ordu Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan katıldı.
Niyazi Erten - 25.01.2013
Ordu'da Karne Töreni
Karne törenine Ordu Valisi Orhan Düzgün, Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Okur, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Niyazi Erten - 11.01.2013
Botanik Bahçe İçin İmzalar Atıldı
İmza törenine Ordu Valisi Orhan Düzgün, Vali Yardımcısı Niyazi Erten, DSI 7.
Niyazi Erten - 31.12.2012
Bedava Fidana Koştular
İlkadım Anıtı önünde Giresun Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağılı Ordu Orman İşletme ve Ordu Fidanlık Müdürlükleri tarafından ücretsiz dağıtılan 2 bin çam fidanı yarım saatte tükendi. Bazı vatandaşlar fidan alabilmek için dağıtım yapılan alana koşarak gitti. Törene katılan Ordu Vali Yardımcıları Abdullah Demir ve Niyazi Erten, Belediye Başkan Yardımcısı Özer Karadağ, Giresun Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erdem Karaağaç, fidan dağıtımını yaptı.
Niyazi Erten - 31.12.2012
"Yıla Ağaç Keserek Değil, Fidan Dikerek Girelim"
Giresun Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2013 yılı arifesinde Giresun, Ordu ve Sivas Koyulhisar'da 13 bin adet çam fidanı dağıtacak. Giresun Orman Bölge Müdürlüğü'nce 'Yeni Yıla Ağaç Keserek Değil, Fidan Dikerek Girelim' sloganı ile hayata geçirilen fidan dağıtım kampanyası Ordu İlk adım anıtında gerçekleşti. Fidan Dağıtımına Ordu Vali Yardımcıları Niyazi Erten, Abdullah Demir, Ordu Belediye Başkan Yardımcısı Özer Karadağ, Giresun Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erdem Karaağaç, Ordu Orman İşletme Müdürü Sedat Kaygısızca, Fidanlık Müdürü Mümin Tomakin katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Niyazi Erten Haberleri | Niyazi Erten Kimdir - Haberler - Niyazi Erten haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Niyazi Erten kimdir, hayatı ve biyografisi. 427 mülki idare amirinin görev yeri değişti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:46:39. #1.16#

title