Nissibi Köprüsü Haberleri

Nissibi Köprüsü haber, Nissibi Köprüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nissibi Köprüsü - 24.08.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Marmara bölgemizi çepeçevre otoyolla sarmış olacağız" Ulaştırmada, 6 bin 101 kilometreden devraldıkları bölünmüş yol mesafesini, 28 bin 284 kilometreye, 1714 kilometreden devraldıkları otoyol uzunluğunu 3 bin 532 kilometreye çıkardıklarını vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti: "Kara yolu tünel sayımız 83'ten 447'ye, kara yolu tünel uzunluğumuz 50 kilometreden 617 kilometreye, köprü ve viyadük uzunluğumuz 311 kilometreden 710 kilometreye ulaştı. Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Nissibi Köprüsü, Avrasya Tüneli, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli, Erkenek, Cankurtaran, Sabuncubeli, Ovit tünelleri gibi eserleri ülkemize Marmara, Avrasya gibi tünellerle kazandırdık.
Nissibi Köprüsü - 14.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bartın-Kurucaşile Yolu Açılış Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı Açıklaması
Erdoğan, asrın projesi Marmaray'ı ve Avrasya Tüneli'ni devreye alarak Asya ve Avrupa'yı denizin altından iki kez buluşturduklarına da dikkati çekerek "Bu yatırımlara Osmangazi Köprüsü'nü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü, Nissibi Köprüsü'nü, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'ni, Erkenek, Cankurtaran, Sabuncubeli ve Ovit tünellerini ve daha pek çok eseri ekledik.
Nissibi Köprüsü - 09.06.2021
Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında konuştu: (3)
CHP tarafından engellenen projeleri bir video ile anlatan Erdoğan şunları kaydetti: "Az önce sayın Kılıçdaroğlu'nu, yandaşlarını dinlediniz. Ne diyorlar, 'Bir eserleri var mı?' Diyoruz ya, gözleri var görmez, kulakları var duymaz, kalpleri var anlamaz çünkü onların kalpleri var mühürlüdür. Bu kadar açık her şey ortada. Git, Yavuz Sultan Selim'den, Osmangazi'den, Marmaray'dan bir geçiver. Hiç mi Avrasya'dan geçmedin, Avrasya'dan geçiver. Gelelim bu tarafa, Ankara, İstanbul, bu otobanlar, bunları kim yaptı ya? Bunları biz yaptık. Bu otobanları hiç kullanmadın mı? Muhakkak kullanmıştır. Ankara'daki havalimanını kim yaptı? Bu havalimanını da biz yaptık. Bundan önce böyle bir havalimanı Ankara'da var mıydı? Yoktu. Çanakkale Havaalanı, bu dönemde bizim eserimiz. Bunlar saymakla bitmez. Nissibi Köprüsü ama onlar doğuya filan gitmezler zaten bunlar salon sosyetesi oldukları için oralara kadar uzanamazlar.
Nissibi Köprüsü - 14.04.2021
Nissibi Köprüsü, yılda 26,3 milyon lira akaryakıt tasarrufu sağladı
Türkiye'nin en uzun asma köprülerinden biri olan Nissibi Köprüsü, bir yandan ulaşımı daha konforlu hale getirirken diğer yandan ise yılda 26,3 milyon lira akaryakıt tasarrufu sağladı.
Nissibi Köprüsü - 03.03.2021
Adıyaman'da otomobilin stepne kısmında uyuşturucu ele geçirildi: 4 gözaltı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kente gelen bir otomobilde uyuşturucu olduğu bilgisi üzerine aracı Nissibi Köprüsü yakınlarında durdurdu.
Nissibi Köprüsü - 13.12.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, TBMM Genel Kurulunda bakanlığının 2021 yılı bütçesini sundu (1)
Vatandaşa iş, aş, eğitim, sosyal ve kültürel zenginlikler taşıyacak demiryollarını, kara yollarını, havalimanlarını inşa ettiklerini dile getiren Karaismailoğlu, bu süreçte ortaya koyulan Marmaray, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Nissibi Köprüsü, Van-Hakkari Yolu, Cizre-Şırnak Yolu (Cudi Dağı Tünelleri), Botan Çayı-Beğendik Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 1915 Çanakkale Köprüsü, Kömürhan Köprüsü gibi dünya çapında eserlerin, gurur vesileleri olduğunu anlattı.
Nissibi Köprüsü - 13.08.2020
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında konuştu: (3)
Ulaştırma ve altyapı alanlarında son 18 yıla damga vurduklarına dikkati çeken Erdoğan, şöyle devam etti: "6 bin 100 kilometreden devraldık bölünmüş yolları, mesafemiz bugün 27 bin 300 kilometreye ulaştı. Nereden, nereye? Keza otoyol mesafemizi 1715 kilometreden 3107 kilometreye çıkarttık. 83 olan karayolu tünel sayımız 395'e, 50 kilometre olan karayolu tünel mesafemiz toplam 523 kilometreye çıktı. Bolu Dağı Tüneli'nden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü'nden Avrasya Tüneli'ne ve tabii yanında Marmaray var Marmaray'dan sonra Avrasya'yı yaptık, Nissibi Köprüsü'nden Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'ne, Ovit, Erkenek, Cankurtaran ve Sabuncubeli Tüneli'ne kadar nice eseri tamamlayıp milletimizin hizmetine sunduk.
Nissibi Köprüsü - 12.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ayasofya açıklaması
Bu tablo karşısında hemen kolları sıvadık ve Cumhuriyet tarihimizin en büyük demokrasi ve yatırım hamlesini başlattık. 18 yıl boyunca Türkiye'yi büyütmek, vatandaşımızın refahını artırmak için ciddi çaba harcadık. İhracatımızı 36 milyar dolardan 181 milyar dolara, kişi başına düşen geliri 3 bin 500 dolardan bir ara 11 bin dolara kadar çıkardık. Marmaray gibi, Bolu Tüneli, Avrasya Tüneli, Nissibi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul Havalimanı, 18 Mart Çanakkale Köprüsü gibi dev projeleri hayata geçirdik.
Nissibi Köprüsü - 14.06.2020
Son dakika! (CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSTANBUL HAVALİMANI 3. BAĞIMSIZ PİSTİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
YATIRIMLAR  Erdoğan, "Ülkemizde 2002 yılında toplam havayolu yolcu sayısı, 34 milyonu bile bulmuyordu. Geçtiğimiz yıl bu rakam 209 milyon olarak gerçekleşti. Havalimanı sayımız 26'yken bu rakama 30 ilave ile 56'ya çıkardık. Hala inşası süren Yozgat, Rize, Artvin Bayburt, Gümüşhane gibi havalimanlarımızla bu sayı daha da artacak. Terminallerimizin yolcu kapasitesini, 60 milyondan 258 milyon artışla 318 milyona yükselttik. Günde 303 ton olan havayolu kargo kapasitemiz, 2 bin 500 ton seviyelerini buldu. Yurt dışında sadece 60 noktaya yapılan uçuşları, 290 ilave ile 350 ye çıkarmayı da bu arada başardık. Sektörün cirosunu, 3 milyar dolardan 165 milyar dolara ulaştırdık. Bunlar sadece havayolu taşımacılığında yaptıklarımızdır. Karayollarında ise bölünmüş yol uzunluğumuzu hep söyledik, yine söylüyorum. 6 bin 100 kilometreden, 21 bin 100 kilometre ilave ile 27 bin 200 kilometrenin üzerine çıkardık. Otoyollarımızda 1714 kilometre olan ağımızı yaklaşık 1400 kilometre ilave ile 3100 kilometrenin üzerine taşıdık. Tünellerimizin sayısını, 83'ten 395'e uzunluğunu 50 kilometreden 523 kilometreye yükselttik. Demiryollarında ülkemizi daha önce hiç olmayan yüksek hızlı tren ve hızlı tren ağlarıyla örüyoruz. Şu anda 1213 kilometre yüksek hızlı demiryolu hizmet veriyor. Yakında hizmete girecek hatlarla bu rakam 2 binlere çıkacak. Ayrıca 2 bin kilometreye yakın yeni hızlı tren hattının inşası sürüyor. Bir o kadarının da planlamaları yapılıyor. Bunlarla birlikte mevcut demiryolu ağımızın neredeyse tamamına tekabül eden 11 bin 600 kilometrelik hattı yeniledik" diye konuştu.  "YOLUNUZ YOKSA, SUYUNUZ YOKSA MEDENİ OLMAKTAN BAHSEDEMEZSİNİZ" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkenin en büyük şehri ve iki kıtanın birleşim yeri olan İstanbul'a yaptığımız ulaştırma yatırımının her biri dünya çapında eserler. Marmaray gibi Avrasya Tüneli gibi Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü gibi eserleri milletin hizmetine sunarak, bu kadim şehrin hayat damarlarının hep açık kalmasını sağladıklarını belirten Erdoğan, "Adıyaman'daki Nissibi Köprüsü'nden Çankırı-Kastamonu arasındaki Ilgaz Tüneli'ne, Kuzey Marmara Otoyolu'ndan İstanbul-İzmir Otoyolu'na, Malatya'daki Erkenek, Rize-Erzurum arasındaki Ovit, İzmir-Manisa arasındaki Sabuncubeli tünellerine kadar ülkemizin dört bir yanını eserlerle donattık.
Nissibi Köprüsü - 14.06.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanı'nın üçüncü pistinin açılış töreninde konuştu: (2)
Marmaray gibi Avrasya Tüneli gibi Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü gibi eserleri milletin hizmetine sunarak, bu kadim şehrin hayat damarlarının hep açık kalmasını sağladıklarını belirten Erdoğan, "Adıyaman'daki Nissibi Köprüsü'nden Çankırı-Kastamonu arasındaki Ilgaz Tüneli'ne, Kuzey Marmara Otoyolu'ndan İstanbul-İzmir Otoyolu'na, Malatya'daki Erkenek, Rize-Erzurum arasındaki Ovit, İzmir-Manisa arasındaki Sabuncubeli tünellerine kadar ülkemizin dört bir yanını eserlerle donattık.
Nissibi Köprüsü - 04.04.2020
Şanlıurfa ve Malatya'da araç giriş çıkış yasağı uygulanıyor
Siverek-Adıyaman kara yolundaki Nissibi Köprüsü ile Siverek-Diyarbakır kara yolunda denetim yapan jandarma ekipleri, ateş ölçümünün ardından geçiş yapmak isteyen sürücülerin evraklarını inceledi.
Nissibi Köprüsü - 16.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan "2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu: (4)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol projeleri kapsamında dikimi yapılan ağaç sayısının 68 milyonu aştığına dikkati çekerek bu kapsamda geçen aylarda Tarım ve Orman Bakanlığı ile 11 milyon fidan dikimi yaptıklarını ve bizzat dikim törenine katıldığını anımsattı. Türkiye'nin ticaret ve turizm merkezlerini birbirine bağlayan 426 kilometrelik İstanbul-İzmir Otoyolu'nu da geçtiğimiz yıl hizmete açtıklarını hatırlatan Erdoğan, bu sayede İstanbul-İzmir arasının 8 saatten 3,5 saate, Bursa'nın 1 saate, Eskişehir'in de 2-2,5 saate düştüğünü söyledi. Burada da viyadüklerdeki çevre düzenlemesini yaparak yol güzergahını çok daha farklı hale getireceklerini anlatan Erdoğan, şöyle devam etti: "İzmir'i Çandarlı limanına bağlayan yaklaşık 96 kilometre uzunluğundaki otoyolun 90,5 kilometrelik bölümünü geçtiğimiz ekim ayında hizmete sunmuştuk. Kalan kısmı da önümüzdeki günlerde trafiğe açıyoruz. Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kınalı-Odayeri ve Kurtköy-Akyazı kesimlerindeki kalan kısımları da yine önümüzdeki aylarda hizmete sunuyoruz. Karayollarımızın üzerindeki tünellerin sayısını 298 ilaveyle 381'e, tünel uzunluğunu ise 50 kilometreden 500 kilometreye yükselttik. Hep diyorum ya biz aynen bu dağları delerek yolumuza devam edeceğiz. Bunları yapmadan zaten maksudumuza ulaşamayız." "Kanal İstanbul Projesi'ni çok yakında başlatıyoruz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019'da toplamda 23 kilometre uzunluğunda 92 köprü, viyadük ve kavşağı bitirmeyi hedeflediklerini, verdikleri talimatla bunu çok daha farklı bir hale getireceklerini anlattı. Bu hedeflerin de ötesine geçerek 40 kilometre uzunluğa sahip 171 köprü, viyadük ve kavşağı tamamlayıp hizmete açtıklarına işaret eden Erdoğan, Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Nissibi Köprüsü, Ovit Tüneli ve Karadeniz Sahil Yolu gibi mega projelere yenilerini eklediklerini vurguladı.
Nissibi Köprüsü - 09.09.2019
Takoran Kültür ve Doğa Festivali
Festivale katılanlar günün yorgunluğunu, Siverek Belediyesince Nissibi Köprüsü yakınlarında yapılan Recep Tayyip Erdoğan mesire alanında düzenlenen sıra gecesine katılarak attı.
Nissibi Köprüsü - 08.09.2019
Malatya'da Toplu Açılış Töreni
Türksat 4-A ve 4-B uydularını bu dönemde uzaya gönderdiklerini aktaran Erdoğan, Konak Tüneli, Nissibi Köprüsü, Ağın Köprüsü'nü 2015 yılında hizmete sunduklarını hatırlattı.
Nissibi Köprüsü - 04.08.2019
"İstanbul-İzmir Otoyolu AB'de yap-işlet-devret kapsamındaki en büyük ölçekli proje"
Örneğin, Ovit Tüneli, Sabuncubeli Tüneli, Cankurtaran Tüneli, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli, Nissibi Köprüsü, Ağın Köprüsü, Şehzadeler Köprüsü ve çevre yolları gibi önemli projelerin gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktı.
Nissibi Köprüsü - 29.07.2019
Otomobilde 3 bin kurbağa ele geçirildi: 5 gözaltı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Adıyaman- Diyarbakır karayolu Nissibi Köprüsü yakınlarında şüpheli araç ve şahıslara yönelik uygulama noktası oluşturuldu.
Nissibi Köprüsü - 29.07.2019
Adıyaman'da kaçak avlanmış 3 bin kurbağa ele geçirildi
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Adıyaman-Diyarbakır kara yolu Nissibi Köprüsü yakınlarında şüphe üzerine İ.
Nissibi Köprüsü - 24.05.2019
Avrupalı turistler Takoran Vadisi'ne hayran kaldı
Siverek- Adıyaman Karayolu'nda inşa edilen Nissibi Köprüsü, nehir kıyısında yapılan Recep Tayyip Erdoğan Mesire Alanı, kanyonları ve eşsiz güzellikleriyle keşfedilmeyi bekleyen Takoran Vadisi'nin ilk ziyaretçileri Türk Hava Yolları sponsorluğunda Türkiye'nin değişik yerlerini gezmeye gelen Avusturyalı ve Belçikalı Turistler oldu.
Nissibi Köprüsü - 24.05.2019
ŞANLIURFA Avrupalı turistler Takoran Vadisi'ne hayran kaldı
Siverek- Adıyaman Karayolu'nda inşa edilen Nissibi Köprüsü, nehir kıyısında yapılan Recep Tayyip Erdoğan Mesire Alanı, kanyonları ve eşsiz güzellikleriyle keşfedilmeyi bekleyen Takoran Vadisi'nin ilk ziyaretçileri Türk Hava Yolları sponsorluğunda Türkiye'nin değişik yerlerini gezmeye gelen Avusturyalı ve Belçikalı Turistler oldu.
Nissibi Köprüsü - 26.02.2019
Kara Yollarında Durum
Nissibi Köprüsü-Siverek yolunun 8-32.
Nissibi Köprüsü - 15.01.2019
Kahta-Siverek Yolunda Görüş Mesafesi 10 Metreye Düştü
Adıyaman-Diyarbakır Karayolunun Narince Köyü ile Nissibi köprüsü arasındaki 30 kilometrelik kısımda sabah saatlerinde etkili olan sis sürücüleri zor durumda bıraktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nissibi Köprüsü Haberleri | Nissibi Köprüsü Haber - Haberler - Nissibi Köprüsü haberleri, son dakika nissibi köprüsü haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün Türkiye, bölgesinde ve dünyada egemenlik haklarını gerçek anlamda kullanabilen az sayıda
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 11:18:24. #1.15#

title