Nihat Doğan'a İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltı

Nihat Doğan'a İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltı

10.09.2018 20:31 | Son Güncelleme: 11.09.2018 10:33

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alındı. Gözaltına alınan Doğan, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alındI.

Buket Aydın'la Kanal D Haber'in özel haberine göre, Türkücü Nihat Doğan 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alındı. Doğan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

DOĞAN'IN, KIZ ÇOCUKLARINI EVE DAVET EDEREK HARÇLIK VERMEYE ÇALIŞTIĞI İDDİA EDİLDİ

Kızların ailesinin iddiasına göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan'ın evine gitti ancak Nihat Doğan'a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde ifade verdi. İfadenin ardından ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

NİHAT DOĞAN'IN AVUKATI: ASLI ASTARI OLMAYAN BİR İDDİA

Doğan'ın menajeri Sercan Eriş, Kanal D habere konu hakkında yaptığı açıklamada, "Çocuklar Nihat Bey'in evinin oraya geliyorlar ve Nihat Bey'le fotoğraf çektirmek istiyorlar. Eve gidiyorlar kızlı erkekli bir grup. Daha sonra çocuklardan biri babasına söylemiş, babası da gitmiş polis karakoluna 'Nihat Doğan benim çocuklarımı alıkoydu' demiş." açıklamasını yaptı.

Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan Doğan'ın avukatı Abdürrahim Elitaş ise Buket Aydın'la Kanal D Haber'e yaptığı açıklamada, "Aslı astarı olmayan bir iddia bu normalde. Dosyaya tamamen vakıfım. Zaten dosya ile bizzat ben ilgilendim. Zaten aile şikayetçi bile değil, şikayetçi olduğunu iddia etse bile bir suç unsuru yok" dedi.

Öte yandan kızların ailesi ise yine Kanal D Haber'e davanın takipçisi olacaklarını söyledi.

Nihat Doğan'a İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltı
Haber Yorumları (39)
TUTORUTTO: LÜTFEN OKUYUNUZ. (1)Nihat 15 TEMMUZDA devletinin ve milletinin yanında durdu. Sosyalist bir yelpazeden gelen Kürt kökenli Türk Milletin tebası olmaktan onur duyan ve açıklamaktan kaçınmayan. Hayatını kendi imkanları ve süre gelen deli dolu duruşuyla zirveye çıkarabilen bir karekter. Sözünü sakınmayan, doğruyu her yerde söyleyen Olası tehtit ve tehlikelerden kormayan gözü kara bir insan. Allahın bağışladığı kadifemsi sesiylede layık olduğu yerlere gelen, Bir farklydı. O susmadı, Menfaatlerini hiç
TUTORUTTO: Bu Haberle İlgili Yorumunuzu YazınLÜTFEN OKUYUNUZ(4)Hangi sanaçının sevenleri yok boynuna sarılan işyerini basan konserde çığlıklar atarak bir resim için can atanlar. Evinde, odasında brosunda yolda arabasında üzerlerine saldıran ne olur bir sarıl bir öpücük bir resim bir imza diiyerek feryat edenleri görmedikmi görmüyormuyuz. Bunu ilk kez nihatmı yaptı yani. Lanet olsun karektersizler bu ülkenin baristiği var, moderin tıppı var, inceleme kolları var baksınlar sogulasınlar birde piskologlar konu
SELİN: Ben bu habere inanmadim nihat doganin oyle bir sey yapacagini dusunmuyorum
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title