Necati Aydın Haberleri

Necati Aydın haber, Necati Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necati Aydın 18.11.2019
Zirve Yayınevi davasına bakan eski hakim Gürtekin'e hapis cezası
Zirve Yayınevi saldırısı Ergenekon ile ilişkilendirilmek istenmişti Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel öldürülmüştü.
Necati Aydın 12.7.2019
Karapınar'da buğday hasatında sona gelindi
Karapınar'da hasatı tamamlanan Buğday tarlaları, yerini saman balyası ile uğraşan işçilere bıraktı. Hasadın bittiği buğday tarlalarında geride kalan samanlar balya yapılarak kamyon ve traktörlere yükleniyor. Balyaların tarladan taşınma işini ise sezonluk çalışan tarım işçileri yapıyor. Ağır ağır ilerleyen traktör römorkunun peşinden giden işçiler, saman balyalarını yüklerken, römork üzerindeki başka bir işçi de atılan balyaları istifleyip, düzenliyor. Balyalar bazen hayvanların kışlık yiyeceği için depolara kaldırılırken bazen de başka şehirlere satılmak üzere gönderiliyor. Yeşilyurt Mahallesi'ndeki işçilerden Ramazan Çalış, "Günlük 4 bin balya yapıp taşıyoruz, mecbur kalmadıkça insanların bu işi yapmak istemiyorlar. Dikkatli olunmazsa sağlık açısından da risk taşıyor. Ayrıca saman tozları da vücudumuza giriyor ve rahatsız ediyor. Ama ekmek parası yapacağımız bir şey yok." dedi. Sezonluk çalışan işçilerden Necati Aydın da, "Günlük en az 200 lira kazanıyoruz.
Necati Aydın 5.7.2019
"Zirve Yayınevi Davası"nda yetkisiz işlem yapan eski hakim ve savcılara iddianame
-Olayın geçmişi Malatya'da Niyaz-i Mısri Mahallesi Ağbaba İşhanı'nın üçüncü katındaki Zirve Yayınevinde 18 Nisan 2007'de düzenlenen saldırıda iş yerinde çalışan Alman Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel boğazları kesilerek öldürülmüştü.
Necati Aydın 18.4.2019
Zirve Yayınevi'nde Öldürülen Tilman Geske, Mezarı Başında Anıldı
Geske'nin, Kiltepe Mahallesi'ndeki Ermeni Mezarlığı'nda bulunan kabri başında düzenlenen anma törenine eşi Susanne, kızı Miriam ve Malatya Kurtuluş, Diyarbakır İncil, Elazığ Kurtuluş ve Adıyaman Sevgi Kilisesi üyeleri katıldı. Geske ve yayınevinde öldürülen Necati Aydın ile Uğur Yüksel için dua edilerek ilahiler okundu.
Necati Aydın 23.1.2019
Zirve Yayınevi Davasında Cezalar Onandı
8 Nisan 2007 tarihinde Malatya'da bulunan Zirve Yayınevinde Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel'in öldürülmesi olayı ile ilgili Malatya 1.
Necati Aydın 23.1.2019
Zirve Yayınevi Davası Kararına Onama
Sanıklara üçer kez ağırlaştırılmış müebbet Malatya'da Niyaz-i Mısri Mahallesi Ağbaba İşhanı'nın üçüncü katındaki Zirve Yayınevinde çalışan Alman Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel, 8 Nisan 2007'de boğazları kesilerek öldürülmüştü.
Necati Aydın 28.11.2018
Bursa'da Ayakkabı Dükkanındaki Patlama ve Yangın Kameralarda
BURSA'da geçtiğimiz gece 6 katlı apartmanın en alt katında bulunan ayakkabı dükkanında çıkan yangın ve patlamanın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, vatandaşların apartmanı boşaltması ve alevlerden kaçması dikkatlerden kaçmadı. Yangın, önceki gece Yıldırım ilçesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın girişindeki ayakkabı dükkanında meydana geldi. İlk belirlemelere göre elektrik kontağından çıktığı belirtilen yangın, kısa sürede işyerini kapladı. Duman ve gazın etkisiyle mağazanın camları patlayarak çevreye sıçradı. O anlar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Yangın çıkan dükkanın üst katlarında oturan apartman sakinlerinin patlama sesini duyup, alevleri fark etmesi üzerine kendilerini sokağa atması da görüntülere yansıdı. Yangın çıktığı sıralarda olay yerinin yanındaki dükkanda olduğunu belirten mahalle esnaflarından Necati Aydın, yangının başladığı sıralarda meydana gelen patlamayla mahalle sakinlerinin büyük bir tedirginlik yaşadığını belirtti.
Necati Aydın 20.6.2018
Caddebostan'da Otomobil Taklalar Attı: 1 Ağır Yaralı
CADDEBOSTAN'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil önce kaldırıma çarpıp ardından taklalar atarak durabildi. Araç sürücüsü ağır yaralandı. Kaza, Caddebostan Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı'nda saat 03.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Bostancı istikametinde ilerleyen Necati Aydın yönetimindeki 34 PU 6382 plakalı otomobil, sürücüsünün hakimiyeti kaybetmesi sonucu önce kaldırıma çarptı ardından da takla attı.
Necati Aydın 20.6.2018
Caddebostan'da Otomobil Taklalar Attı: 1 Ağır Yaralı
Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHA Caddebostan'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil önce kaldırıma çarpıp ardından taklalar atarak durabildi. Araç sürücüsü ağır yaralandı. Kaza, Caddebostan Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı'nda saat 03.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Bostancı istikametinde ilerleyen Necati Aydın yönetimindeki 34 PU 6382 plakalı otomobil, sürücüsünün hakimiyeti kaybetmesi sonucu önce kaldırıma çarptı ardından da takla attı.
Necati Aydın 15.3.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Zirve Yayınevi saldırısı Ergenekon ile ilişkilendirilmek istenmişti Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel öldürülmüştü.
Necati Aydın 21.12.2017
Malatya'daki Zirve Yayınevi Davasına Bakan Hakim Savunma Verdi
Zirve Yayınevi saldırısı Ergenekon ile ilişkilendirilmek istenmişti Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel öldürülmüştü.
Necati Aydın 18.12.2017
Zirve Yayınevi Davasına Bakan Savcı, Hakim Karşısında
Zirve yayınevi saldırısı Ergenekon ile ilişkilendirilmek istenmişti Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel öldürülmüştü.
Necati Aydın 18.7.2017
Zirve Yayınevi Cinayetlerine İlişkin Dava
Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel, bıçaklanarak öldürülmüştü.
Necati Aydın 18.4.2017
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetler
"Ben o 5 çocuğu bağışladım" Cinayete ilişkin 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Emre Günaydın, Cuma Özdemir, Hamit Çeker, Salih Gürler ve Abuzer Yıldırım'ı bağışladığını ifade eden Geske, şöyle konuştu: "Bazı kişiler 'halen öfkeliyim, bağışlamadım' diye düşünüyorlar. Bir daha söylemek istiyorum, 10 sene geçti gerçekten ben o 5 çocuğu bağışladım. Onlarda 10 sene daha büyüdüler. Hapishanedeler, onlar için en iyisini diliyorum. Gerçekten bütün kalbimizle çocuklarımda dahil onlar için dua ediyoruz. Onlar kendi hayatlarını mahvettiler ama bizim onlar için kötü niyetimiz yok. Belki bir gün fırsat olursa cezaevine gidip, kendilerine onları bağışladığımızı söylemek istiyoruz. Mahkeme sürecinde olması mümkün değildi ama şimdi bittikten sonra gidebiliriz. Onlardan bir şey beklemiyorum. Yüzlerine karşı 'benim size karşı bir şeyim yok' diye söylemek istiyorum." Malatya'da 18 Nisan 2007'de, Zirve Yayınevi'nde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel, bıçaklanarak öldürülmüştü.
Necati Aydın 31.3.2017
Aa Muhabirine "Yılın En İyi Muhabiri" Ödülü
Onur ödülleri ise Ordu Sanatevi Derneği Başkanı Sevinç Özel, Mali Müşavir Ertuğrul Yüksel, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamdi Işık, Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Eski Başkanı Necati Aydın ve Ankara Kazan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Gevrek'e verildi.
Necati Aydın 27.12.2016
Oraybir Başkanı Akın Çiftçi Oldu
ORAYBİR Olağan Kongresi Durugöl Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Seçimde ORAYBİR'in 14 yıllık başkanı Necati Aydın ile Akın Çiftçi'nin listeleri yarıştı.
Necati Aydın 29.11.2016
Arıcılara 67 Milyon Lira Destekleme Yapılacak
Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkan Yardımcısı ve Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Necati Aydın, Türkiye genelinde yaklaşık 60 bin üreticiye 67 milyon lira destekleme ödemesi yapılacağını söyledi.
Necati Aydın: Arılarda Kış Bakımı ZamanıNecati Aydın 15.11.2016
Necati Aydın: Arım Balım Peteğim Projesi'Necati Aydın 11.11.2016
Necati Aydın 28.9.2016
Zirve Yayınevi Davasında 9 Yıl Sonra Karar
Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevinde çalışan Alman uyruklu Tilman Ekkehart Geske ile Necati Aydın ve Uğur Yüksel'in boğazlarının kesilerek öldürülmesine ilişkin davada, olaydan 9 yıl 5 ay 10 gün sonra karar çıktı.
Necati Aydın 28.9.2016
Güncelleme - Zirve Yayınevi Cinayetlerine İlişkin Dava
Karar Aranın ardından oy birliğiyle alınan kararı açıklayan mahkeme heyeti, adli kontrol kararıyla elektronik kelepçe takılan tutuksuz sanıklar Emre Günaydın, Abuzer Yıldırım, Hamit Çeker, Salih Gürler ve Cuma Özdemir'i maktuller Necati Aydın, Uğur Yüksel ve Tilmann Ekkehart Geske'yi "tasarlayarak öldürme suçundan" üçer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.
Necati Aydın: Zirve'de Karar GünüNecati Aydın 28.9.2016
Necati Aydın: Arıcılar Sezonu KapattıNecati Aydın 16.9.2016
Necati Aydın 24.8.2016
Arıcılar Bal Hasadına Başladı
Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkan Yardımcısı ve Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Necati Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye bal üretiminin yüzde 65'ini oluşturan çiçek balı hasadına başlandığını söyledi.
Necati Aydın: Arıcılarda Rekolte EndişesiNecati Aydın 9.6.2016
Necati Aydın 9.6.2016
Arıcılarda Rekolte Endişesi
Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkan Yardımcısı ve Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Necati Aydın, "Tahminlerimiz ve öngörülerimize göre bu senenin bal rekoltesi geçen yıla oranla yüzde 25 düşük olacak.
Necati Aydın 8.6.2016
Balda Zorunlu Barkod Şikayetleri Azalttı
Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkan Yardımcısı ve Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Necati Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bakanlığın, sahte balı önlemek için 2013 yılında uygulamaya giren Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği'ne göre zorunlu barkod uygulamasının 2015 yılında başladığını anımsattı.
Şu an buradasınız: Necati Aydın Haberleri | Necati Aydın Kimdir - Haberler - Necati Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necati Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Gemliklilere kaliteli fizik tedavi imkanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.7.2020 11:21:55. #1.15#
title