"Nazar Etme Ne Olur" Türkiye 2'ncisi Oldu

"Nazar Etme Ne Olur" Türkiye 2'ncisi Oldu

'Nazar Etme Ne Olur' Türkiye 2'ncisi Oldu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kuşaklar Buluşuyor yarışmasında Bayraklı Ali Osman Konakçı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Grafik Fotoğraf Alanı öğrencileri, Okul Müdürü Melek Balseven, Müdür Yardımcısı İlknur Demiralp,Grafik Fotoğraf öğretmenleri B.Ayla...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kuşaklar Buluşuyor yarışmasında Bayraklı Ali Osman Konakçı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Grafik Fotoğraf Alanı öğrencileri, Okul Müdürü Melek Balseven, Müdür Yardımcısı İlknur Demiralp,Grafik Fotoğraf öğretmenleri B. Ayla Karakuş, Fuat Orkun Sübaşı, Meltem S. Özcan, Öznur Karakurt rehberliğinde Belgesel Film ekibi, "nazar etme ne olur" adlı çalışmasıyla Türkiye 2'ncisi oldu .

Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel Topal ve Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, başarılı öğrencileri makamında kabul ederek tebrik etti.

Başkan Karakayalı, "öğrencilerin daima yanında olduklarını, okul ile işbirliği projeleri yapmak istediklerini, her türlü yardımda bulunacaklarını ilçenin tanıtılması için ortak çalışacaklarını" belirtti.

Öğrenciler ise, "Kemalpaşa Nazar köyün tanıtılmasında beraber ortak projeler üreteceklerini belirterek her konuda destekleyeceklerini" ifade ettiler . - İZMİR

'Nazar Etme Ne Olur' Türkiye 2'ncisi Oldu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title