Müzik Yarışması'nda En İyi Orkestra Seçildi - Haberler
Haberi Paylaş

Müzik Yarışması'nda En İyi Orkestra Seçildi

Müzik Yarışması'nda En İyi Orkestra Seçildi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Vodafone Freezone 16.Liselerarası Müzik Yarışması'nın finalinde Salihli Anadolu Lisesi öğrencileri en iyi "Orkestra" dalında birinci olurken, en iyi "Kız Solist" dalında da Merve Alp ve Cemre Şengül birlikte üçüncü seçildiler.

Vodafone Freezone 16. Liselerarası Müzik Yarışması'nın finalinde Salihli Anadolu Lisesi öğrencileri en iyi "Orkestra" dalında birinci olurken, en iyi "Kız Solist" dalında da Merve Alp ve Cemre Şengül birlikte üçüncü seçildiler.

İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılan ve Kral Pop ekranlarından canlı yayınlanan yarışmaya bu yıl Türkiye'deki 53 ayrı ilden 424 okul başvurdu. Türkiye'nin en kapsamlı liselerarası müzik yarışmasının finaline kalan 24 lise, arasından Salihli Anadolu Lisesi iki ödülle birden Salihli'ye döndü.

Salihli'ye başarıyla dönen öğrenciler İlçe Kaymakamı Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek'i ziyaret ettiler.

Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Anadolu Lisesi Okul Müdürü Halil İbrahim Yaren, çocukları bu yarışmaya hazırlayan Müzik öğretmeni Şebnem Coşkun ve Danışman öğretmen Onur Tiryakioğlu'na teşekkür etti.

Yarışmaya Şebnem Ferah'ın "Çakıl Taşları" isimli parçasıyla katıldıklarını belirten Müzik öğretmeni Şebnem Coşkun, "Öğrencilerimin hepsi müzik eğitimi alıyor. Yarışmaya iyi hazırlandık ve başarı elde ettik. Hepsini yürekten kutluyorum" dedi. - MANİSA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Kral Pop, İstanbul, Türkiye, Salihli, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title