Mustafa Sarıgül'den Miting Gibi Bayramlaşma Töreni
Haberler » Politika » Mustafa Sarıgül'den Miting Gibi Bayramlaşma Töreni - Haberler

Mustafa Sarıgül'den Miting Gibi Bayramlaşma Töreni

Mustafa Sarıgül'den miting gibi bayramlaşma töreni Şişli Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Sarıgül'den yerel seçim mesajı Sarıgül: "İnşallah önümüzdeki bayramda Şişli'nin sönen ışıklarını yeniden yakacaksınız"İSTANBUL - Şişli'de vatandaşlarla bayramlaşan Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa...

'den miting gibi bayramlaşma töreni

Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Sarıgül'den yerel seçim mesajı

Sarıgül: "İnşallah önümüzdeki bayramda Şişli'nin sönen ışıklarını yeniden yakacaksınız"


İSTANBUL - Şişli'de vatandaşlarla bayramlaşan Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, "Önümüzdeki sene Şişli'de Kurban Bayramı çok başka olacak. İnşallah önümüzdeki bayramda Şişli'nin sönen ışıklarını yeniden yakacaksınız" dedi.

Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, Kurban Bayramı öncesinde seçim çalışmalarını yürüttüğü merkezin önünde vatandaşlarla bayramlaşma töreni düzenledi. Şişli'de bulunan Sevgi Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine binlerce vatandaş katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Sarıgül, fotoğraf isteklerini kırmayarak tek tek vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Vatandaşlara bir konuşma yapan Mustafa Sarıgül, "Bu bayram son bayram. Önümüzdeki sene Şişli'de Kurban Bayramı çok başka olacak. İnşallah önümüzdeki bayramda Şişli'nin sönen ışıklarını yeniden yakacaksınız. İhanetçiler, vefasızlar, nankörler, koltuğa bağlı olanlar gidecek hakka bağlı olanlar gelecek" şeklinde konuştu.

Bayramlaşma töreninin miting havasına dönüşmesini değerlendiren Sarıgül, "Binlerce yurttaşımızın katılımıyla bu bayramlaşma bir miting havasına dönüştü. Beni yalnız bırakmayan binlerce Şişlili kardeşlerime teşekkür ediyorum. Benim sorumluluğum daha da arttı. Daha çok çalışacağım. Siyaset adamının nereye gideceğini yaptığı çalışmalar karar verir. Siyasi parti farkı gözetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takdiri Şişlili vatandaşlarıma bırakıyorum" dedi.

Şişli'yi tekrar hak ettiği yere getirmeyi hedeflediğini vurgulayan Sarıgül, "Çalışmalarımız 48 aydır devam ediyor. Artık son 180 güne girdik. Bu 180 gün Şişli için hayırlı olacak. Şişli'nin ışıkları tekrar yanacak inşallah. Yeni projelerle geliyoruz. Yerel yönetimlerde yenilik oluşturacak, konuşulacak projelerle geliyoruz. Bu projelerimizi önümüzdeki günlerde paylaşacağım. Bu projeler; Şişli'nin tekrar şahlanması için, tekrar marka olması için, Şişli'mizin dünyada hak ettiği yeri alması için gerçekleştireceğimiz projeler" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Mustafa Sarıgül'den Miting Gibi Bayramlaşma Töreni

Manşet

Haberler