MUSTAFA KEMAL ŞERBETÇİOĞLU HABERLERİ

MUSTAFA KEMAL ŞERBETÇİOĞLU HABERLERİ

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu haber, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 29.10.1969

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu Kimdir ?

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu (d. 29 Ekim 1969 Yozgat), Türk siyasetçi. Onursal Yargıtay üyesi Mehmet Nuri Şerbetçioğlu'nun oğludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 1996 yılından itibaren serbest avukat olarak çalıştı. Bursa'da çeşitli dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. TBMM XXIV. dönem Bursa milletvekilidir. XXIV.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 25.04.2021
Bursa iş dünyasından ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki
Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) Başkanı Ömer Yıldız, Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) Başkanı Murat Kaya, Görükle Sanayici ve İşadamları Derneği (GÖRSİAD) Başkanı Engin Çetiner, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Yalçın Toy, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Başkanı Erol Gülmez, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şube Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu da yaptıkları yazılı açıklamalarla Biden'ı ve açıklamaya destek verenleri kınayan ifadeler kullandı.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 21.08.2020
Bursa ve Eskişehir iş dünyası "doğal gaz rezervi keşfi"ni değerlendirdi
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Bursa Şube Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu da açıklamasında şunları kaydetti: "Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın ülkemizin önünü açacağına ve enerjide dışa bağımlılığını azaltacağına olan inancımız tamdır.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 15.04.2020
TÜMSİAD Bursa Şubesi Milli Dayanışma Kampanyası'na 50 bin lira bağışladı
TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan önemli bir süreçten geçildiğini belirtti.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 28.12.2019
Yerli otomobil üretim tesisinin Bursa'da kurulacak
TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar: "Ülkemiz adına çok önemli ve tarihi bir girişim olan yerli otomobilin üretim merkezi için otomotivin başkenti Bursa'da karar kılınmasından son derece mutluyuz. Bursa yetişmiş insan gücü, sanayideki bilgi birikimi, 50 yılı aşkın otomotiv sanayi tecrübesi ve altyapısıyla bu beceriye ve potansiyele sahiptir. Bu kararın Bursa'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." TÜMSİAD Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu: "Türkiye'nin 2023'e damga vuracak projeleri arasında yer alan yerli otomotivin üretim tesislerinin Bursa'da yapılacak olması gurur verici.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 28.12.2019
"Türkiye'nin Otomobili"nin üretim tesisine ev sahipliği yapacak Bursa'da heyecan
Yerli otomobil üretim tesisinin Bursa'ya yapılacak olmasının heyecan verici olduğunu belirten Gülmez, şunları kaydetti: "Faaliyete geçirilecek üretim tesisi, yan sanayi sektörlerine de canlılık getirecektir. Yerli otomobil üretiminin vergilendirme ve personel teşviki gibi birtakım konularda desteklenmesine olumlu yaklaşıyorum. Proje, öngörüldüğü biçimiyle hayata geçip tamamlanabilirse Bursa'ya kazanımları büyük ölçekli olacaktır. Yerli otomobil, ekonomik hacim, istihdam ve üretimin sağladığı yan kazanımlar bakımından Bursa'ya ve ülkemize artı değer sağlayacaktır." Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu da yerli otomobilin üretim tesislerinin Bursa'da yapılacak olmasının gurur verici olduğuna değinerek, "Cumhurbaşkanımıza böyle önemli bir hamle için Bursa'yı seçmesinden dolayı minnettarız.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 17.06.2019
Tümsiad Bursa'dan ekonomi değer kredi paketine destek
TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı "Ekonomi Değer Kredi Paketi" ile ilgili görüşlerini aktardı.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 13.05.2019
Hizmet Ve Üretim Dönemi
TÜMSİAD Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve yönetimini ağırlayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gelecek 4 yılın hizmet, üretim ve kalkınma dönemi olacağını söyledi.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 12.02.2019
Yeni başkan Şerbetçioğlu oldu
Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi'nin 8. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul'da başkan Osman Arslan, görevi Mustafa Kemal Şerbetçioğlu'na devretti.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 26.10.2017
AK Parti Bursa İl Başkanlığının Çalışmaları
Sohbet havasında geçen toplantıya, geçmiş dönem il başkanları ve milletvekilleri Şevket Orhan, Hayrettin Çakmak, geçmiş dönem il başkanları Nagip Vardar, Sedat Yalçın ve Cemalettin Torun ile geçmiş dönem milletvekilleri Ali Kul, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Mustafa Öztürk, Faruk Ambarcıoğlu, Niyazi Pakyürek, Sedat Kızılcıklı, İsmet Su, Ali Koyuncu, Zafer Hıdıroğlu, Abdülmecit Alp ve Mehmet Emin Tutan katıldı.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 11.03.2015
Bildef'den Şerbetçioğlu'na Ziyaret
Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) heyeti, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu'nu ziyaret etti.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 21.02.2015
Genel Seçime Doğru
Partinin Genel Merkezine müracaat eden aday adayları ise şu şekilde: Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Kasım Altıntaş, İsmet Su, Canan Candemir Çelik, Gürsel Dönmez, Ayşe Mehtap Ekinci, Cihat Bagin, Ömer Faruk Cenk, Mehmet Sait Göksu, Ali Osman Sali, Hakan Çavuşoğlu, Muazzez Yiğit, Fahrettin Keskin, Yavuz Yenidünya, Seracettin Karayağız, Necmi İnce, Mehmet Salih Yaşar, Mustafa Öztürk, Arda Mat, Atilla Tunç, Tolgahan Güven, Sedat Kızılcıklı, Hakan Patırer, Şenol Güneş, Rıdvan Yalçın, İbrahim Gazigil, Merter Mutlutürk, İsmail Aydın, Bedrettin Yıldırım, Ali Koyuncu, Abdulkadir Tatar, Bülent Alan, Mehmet Şevki Meşe, Ercan Selvi, Bülent Güven, Önder Matlı, Melek Tüz, Ercan Yenice, Tülin Erkal Kara.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 15.11.2014
"Demirtaş Köprülü Kavşağı Bursa'ya Nefes Aldıracak"
Bursa'yı vizyon projeleriyle geleceğe taşırken 'daha ulaşılabilir bir kent' hedefine yönelik çalışmalarını da sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yıllardır çözüm bekleyen trafik problemlerini kökten çözecek adımları atıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Demirtaş Köprülü Kavşağı'nın temeli törenle atıldı. Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yanı sıra AK Parti Bursa milletvekilleri Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Hakan Çavuşoğlu ve Bedrettin Yıldırım, AK Parti İl Başkanvekili Asım Amil, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk ile Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları da katıldı.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 27.09.2014
Osmanlı Kültürü Balibey Han'da Canlanacak
Altepe, Bursalıları, yerli ve yabancı turistleri Balibey Han'daki güzel ortamı yaşamaya davet etti.  Osmanlı'ya özel sunum Balibey Han'ın işletmesini yürüten BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy ise Balibey Han'da yeni bir konsept geliştirildiğini belirterek, "Osmanlı Gecesi" uygulamasının tanıtımını yaptı.  Bursa'da kaliteli hizmet ilkesiyle çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Gümüşsoy, kopseptle ilgili şunları söyledi: "Osmanlı kenti Bursa'da Osmanlı yemek kültürünün sunulduğu bir mekan olsun istedik. Masalardaki kağıt feslerle önlükleri takmadığınız sürece, size yemek ikram edilmeyecektir. Yemekler, "Osmanlı Menüsü" adıyla özel olarak hazırlandı. Masalardaki üç testiden birincisinde su, ikincisinde Osmanlı bal şerbeti ve üçüncüsünde de ayran bulunuyor. Pideden çorbaya kadar tüm ürünler BURFAŞ tarafından üretildi. Doğal olmayan hiçbir ürünü buraya sokmadık. Bundan sonra her cuma ve cumartesi akşamları Balibey Han'da Osmanlı fasıl müziği eşliğinde yerli ve yabancı misafirlerimizi ağırlayacağız. Burada porselen tabak ve cam bardak kullanmayacağız. Konseptimiz bu, tüm Bursalıları bekliyoruz." AK Parti Bursa milletvekilleri Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ile Tülin Erkal Kara da Balibey Han'da gerçekleştirilen konseptin değerine işaret ederek, Bursa'nın tarihi güzelliklerini öne çıkararak halkı tarihle buluşturan Altepe'yi tebrik etti.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 23.09.2014
Bursa'da 'Ahilik' Coşkusu
27 yıllık gelenek BESOB Başkanı Arif Tak ise esnafın kentin değer kattığına işaret ederek, 'Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı'nın Türkiye'de 27 yıldır kutlandığını söyledi. Esnafın memlekette dayanışma odağıyla çalıştığını anlatan Tak, Bursa'da esnafa her zaman destek olan Vali Karaloğlu ile Başkan Altepe'ye plaket verdi ve ahilik kostümü hediye etti. Programda 'Yılın Örnek Esnafı' seçilen minibüs esnafı Abdurrahman Aktaş'a plaket ve ödülünü de Vali Karaloğlu ve Başkan Altepe verdi. Bursa Milletvekilleri Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Hakan Çavuşoğlu ve Turhan Tayan ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay ve Ticaret İl Müdürü Zübeyr Tokgöz'ün de katıldığı programda Bilecik Edebali Kültür ve Araştırma Derneği Başkanı Arif Durmuş'un anlatımıyla 'şet kuşatma töreni' adı verilen esnafın kalfalıktan ustalığa geçişi temsili olarak canlandırıldı.
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu - 15.09.2014
Bursa Müsteşar Yardımcısından 'Haberde Protestoya Yer Vermeyin' İsteği
Yeni eğitim yılının başlaması ile Bursa'da 570 bin öğrenci 30 bin öğretmen ders başı yaptı. Eğitim öğretim yılının açılış töreni Yunus Emre İlkokulu'nda gerçekleştirildi. Törene Ak Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve Bedreddin Yıldırım, MEB Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Vali Yardımcısı Eyüp Sabri Kartal, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Yıldırım İlçe Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçe müdürleri, sendikalar ve veliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Kemal Şerbetçioğlu Haberleri | Mustafa Kemal Şerbetçioğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Kemal Şerbetçioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kemal Şerbetçioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa iş dünyasından ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını so
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 20:53:04. #1.15#

title